Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromat megbüntették miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat megbüntették miután engem hazadobott. Szerintetek is bele kellene fizetnem?

Figyelt kérdés

Úgy volt hogy a páromnál alszok. De éjfél környékén az egyik pillanatról a másikra kitalálta hogy ez így neki mégsem jó és hogy inkább hazadob. Majd miután elköszöntünk rá egy fél órával írt üzenetet hogy megbüntették, és hogy szeretné ha a felét én fizetném mert miattam volt kint.

Szerintetek is bele kellene fizetnem?

Ha az számít akkor kicsit több mint egy hónapja vagyunk együtt.


2020. dec. 20. 02:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
94%
10# én fizetés nélkül intenék pát. Miért kéne kifizetni, ami nem is az ő hibája? :D
2020. dec. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
1%

Nem kéne, ebben igazad van. Én csak egyszerűen így működök..

Én sem tartom jogosnak hogy én fizessek, de nehogymár ezt verje a fejemhez bárki is.

2020. dec. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
93%
A benzinpénzt is kifizetteti veled?
2020. dec. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
19%
Attòl függ ki találta ki hogy hazavigyen. Ha tényleg úgy volt ahogy írod és ő találta ki akkor ezzel vállalta a kockázatot ergo nem kell fizess. Sőt ki kéne baszki mint macskát szarni. Viszont ha ferdítettél a történeten a drámaibb hatás kedvéért és te hisztiztél hogy haza akarsz menni akkor fizesd ki. Mint tudjuk semmi sem úgy van ahogy elsőre látszik. 😂
2020. dec. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
91%
Jó ég, nehogy fizess báremnnyit is!! Eleve tök megalázó, hogy kitalalta megse aludj ott inkabb hazavisz. Inkabb mondd neki hogy köszi ennyi elég is volt belőle :D
2020. dec. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
90%

Óriási tiltólistás nálam az ilyen típusú ember. Nem tudom, hogy kifizetném-e, elsősorban mindenképp kérnék bizonyítékot a büntetésről, de hogy dobnám, az tuti.

Nem mintha, megérdemelné, hogy fizessek, de az ilyen képes zaklatni szakítás után.

2020. dec. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
92%
Kidobott és még te fizess? Már ha egyáltalán megbüntették.
2020. dec. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
87%

Engem sima gyorshajtásért büntettek meg. A párom bele akart adni, mondtam neki, hogy miért, ő vezetett?



Az egy másik kérdés volt, amikor kifejezetten mondta, hogy siessünk, de nagyon, jeleztem neki, hogy a büntit ő állja.

2020. dec. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
96%

Egy úriember még akkor sem hozna szóba ilyesmit, hogy fizess, ha te kérted volna, hogy vigyen haza. Így meg aztán, vicc az egész. Megkérdezted, milyen alapon kellene beleadnod?

Nálam ezzel el is vágta volna magát az illető.

2020. dec. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
96%
Igazi “férfi”...🤣
2020. dec. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!