Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízzak benne újra?

Figyelt kérdés
Elhagyott a párom egy másik nőért, de végül ott hagyta azt a nőt és visszajött hozzám mert elmondása szerint rájött hogy kit szeret igazán. Én adtam neki még egy esélyt. Állandóan bizonygatja hogy szeret, még egyszer nem szúrja el, megbánta stb de mégis rettenetesen félek, hogy megtörténik újra. De nagyon szeretem, nélküle majd meghaltam, tényleg szeretném helyrehozni ezt vele. Hogy tegyem túl magam ezen a félelmen, hogyan bízzak abban hogy nem teszi meg újra? Mindennap attól rettegek mikor hagy itt újra, hiába mondja hogy nem fog. Szeretném ha tényleg működne és nem tartanának vissza a félelmeim, ráadásul ebből eredve elég féltékeny is vagyok. Hogyan kéne túltennem magam ezen?:( Megbocsátottam mert szeretem őt mindennél jobban, de a félelem bennem van...

2020. dec. 20. 16:42
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt megette a fene sajnos. Az életben nem fogsz többet megbízni benne, erre pedig nincs bevált módszer. Én is éltem át hasonlót... soha többé. Még kb másfél évig együtt voltunk de állandóan gyanakodtam... ha 20 perccel tovább volt a postán már kétségbe voltam esve, hogy biztos megint együtt vannak... én nem akartam így élni. De nyilván a te döntésed ha te igen, de nem lesz egyszerű menet arra készülj fel.
2020. dec. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Ja azt kihagytam, hogy a másik nővel nem történt köztük semmi, a szakításunk és az újrakezdés között körülbelül 2-3 hét telt el. Találkozgattak párszor a nővel, de azt mondta nem történt köztük semmi szimplán a találkozók alkalmával engem keresett benne is és rájött, hogy így semmi értelme. Az biztos, hogy ő dobta nőt és hogy emiatt, meg is mutatta az üzenetet. Lehetséges, hogy tényleg szeret és megbánta, tanult a tetteiből?:(
2020. dec. 20. 16:58
 3/47 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tehetsz. Másik nőt helyezett eléd, ez bármikor újra előfordulhat.

Megmondom mi lesz; folyamatos féltékenykedés, kutakodás, bizonytalanság.

Persze idő sok mindent megold, pár év múlva jobb lehet...

2020. dec. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
És mi a garancia arra, hogy tényleg nem történt köztük semmi?
2020. dec. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
#2: hány éves vagy, hogy még hiszel a mesében? Próbált összejönni a másik nővel, de kidőbta a pasidat. Aztán ha nincs ló, jó a szamár esete jött...
2020. dec. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem lesz egyszerű de nagyon szeretem őt és tényleg szeretném vele helyrehozni. Abba, hogy elment is közöm volt, bekorlátoztam, néha elviselhetetlenül viselkedtem de ezeken próbálok változtatni. Ő is felismerte a hibáit és nagyon igyekszik. Bízom benne, hogy idővel visszanyerheti a bizalmam de mégis ott a félsz, hogy mivan ha mégis elhagy. Én nem lennék képes őt, nélküle sokkal rosszabb volt mint most...
2020. dec. 20. 17:01
 7/47 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy azt mondja nem történt semmi... Valószínűleg valamiben nem felelt meg a csaj, most meg visszament hozzád nehogy egy percre is egyedül legyen, cseléd meg punci nélkül.Életképtelen.

Én nem tudnék ezen túllépni,főleg így hogy nem bízol benne, semmi értelme nincs így.

2020. dec. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy elérte amit akarsz, hogy te pedálozz neki, hogy te akarj változtatni, megfelelni.

Nagy játékos ez a pasi 🤮

2020. dec. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
*elérte amit akar
2020. dec. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan röhej. 3 hét alatt persze, hogy nem tud az ember túljutni egy ilyenen és bele akar dögleni a dologba. Közben meg ha hagysz időt magadnak, akár csak 2 hónapot, teljesen máshogy látnád a dolgokat.
2020. dec. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!