Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bízzak benne olyankor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bízzak benne olyankor amikor annyira részeg, hogy másnap nem emlékszik mit csinált?

Figyelt kérdés

Most már többször előfordult, hogy a párom annyira berúgott, hogy fogalma nem volt róla, hogy mit csinált előző este. Ilyen esetben , hogy bízzak benne?

A másik meg az , hogy rettenetesen kiábrándító ez számomra.

Ma is egész nap ideges, ingerülten beszél velem, végig aludta a napot a tegnapi bulizás után.

Rendben van , hogy iszik, rendben van , hogy időnként ott marad reggelig vagy hajnalig bulizni a haverokkal, de

szörnyű érzés tudni, hogy hiába kérdezem milyen volt a buli azt feleli nem emlékszik.

Ennyi erővel bármi megtörténhet vele és még csak emlékezni sem fog rá.

Mit gondoltok erről? Mit tegyek? Beszéljek vele vagy hagyjam , hogy ilyenek előforduljanak máskor is?

29 évesen ez még természetesnek számít?

Mi van ha egyszer történni fog valami?

Vagy az ember ilyen részegen is ugyanúgy ellenállhat a kísértésnek ha olyan szituációba kerül?

Én miért nem vágyok már reggelig tartó ivászatra?

Nekem is változnom kellene és újra elkezdeni bulizni inni mint ahogy régebben tettem.

Én már teljesen kinőttem ebből...változtatnom kellene?



2018. nov. 25. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajna nem gondolom, hogy változni fog. Nincs jobb nála?
2018. nov. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sehogy
2018. nov. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha ennyire reszeg, nem fog felallni neki, nyugi.
2018. nov. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha ennyire beiszik, a farka biztos nem áll fel.

Barátom is egyszer így beivott, szeretkezni akartam vele, de nem sikerült neki.

Szóval nem hiszem, hogy megcsal. Az már inkább probléma, hogy ennyit iszik ennyi idősen. Mi már kinőttünk ebből. Ha úgy érzed te is, akkor nem vagytok egymáshoz valók.

2018. nov. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Azt tudom, de nekem az is elég ha elcsattan egy csók vagy bármi..egy kis flört akármi..ami zavar az főleg az, hogy ha józan lenne nyilván tudatában lenne annak , hogy mi történt..valószínűleg könnyebben ellenállna a kísértésnek az az egyik a másik meg az , hogy ha valóban történne valami arra emlékezne és talán észrevenném rajta, vagy elmondaná.

De ha nem is emlékszik semmire?

Ez így nekem olyan érzés, mintha konkrétan teljes biztonságban azt tehetné amit csak akar mivel nem emlékszik úgysem.

Számára ez olyan lenne mintha meg sem történt volna, bennem meg megmarad egy bizonytalanságérzés.

Kissé kétségbeejtő ebbe belegondolni, hogy soha nem tudnám meg mintha meg sem történt volna.

2018. nov. 25. 18:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogy tudsz együtt lenni olyannal, aki képes annyira lerészegedni, hogy nem emlékszik semmire?
2018. nov. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb berugik,dobd ki.Hàtha nem fog visszatalàlni és megszabadulsz tőle.Hidd el,jobban jàrnàl.
2018. nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja volt ilyen "barátom" az ígérgetés az ment nála, de mivel alkesz azt sem tudja kinek mit ígér. Szabadulj meg tőle.
2018. nov. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyennel összekötnéd az életedet? Te jó ég:(
2018. nov. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszer volt egy ilyen pasim. Nem itta magat eszmeletlenre,ha valaki nem ismerte, nem is latta rajta, hogy mennyire reszeg.Viszont ha ivott, semmire sem emlekezett.Nagyon jol keresett, de fizetes utan ket hettel mar egy fillerje sem volt, es nekem kellett a harmad annyi penzembol eltartani.Mindig csodalkoztam, hogy hova tud ennyi penzt elszorni, mert ennyit keptelenseg elinni.Aztan kiderult, hogy a haverok jol tudtak,hogy ilyenkor se kep se hang nala,es egyszeruen "elkertek" a penzt tole."Adjal mar egy huszast!"Dobj meg egy otvenessel"Persze sosem kellett megadniuk, mert a pasinak fogalma sem volt hogy miket muvelt reszegen.Na nem is tartott sokaig ez a kapcsolat.
2018. nov. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!