Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizzak meg benne?

Figyelt kérdés
A párom 2 éve velem. Ezalatt az idő alatt voltunk külün is éltünk együtt majd ismét nem . Ezek azért voltaam mert akkoribban nem szeretett csak szeretett velem lenni. Más nőkkel is volt együtt , mellettem.... akikről utólag tudomást szereztem. Annyiszor megpróbáltuk eálgymás nélkül ,hogy az hihetettlen. Ami még hihetettlenebbé teszi az az ,hogy ő külföldi és közben másországokban voltunk de miníg visszatértünk egymáshoz. Számomra azok az idők amiket nélküle töltöttem olyan volt mintha , saját magam árnyyéka lennék és elvtték volna előllem az oxigént. Most újra együtt vagyunk , de ezuttal azt mondja. Rájött h szerelmesbelém és összeakar házasodni és gyereket is akar. Látom rajta és érzem .hogy tényleg megváltozott. De mivel most ennyire komolyra fordúlt ,hogy eljegyzési gyűrűket nézegt . Meg ilyedtem , be pánikoltam. Félek ,hogy megint az lesz mint ezelőtt. de ha már babánk is lesz és úgy hagy el mit teszek ?! 2 évet vártam arra .hogy azt mondja szeret! Ez őszinte szeretlek az biztos, hiszen ezelőtt mindíg azt mondta kedvellek de nem vagyok szerelmes. Most szerelmes és úgyérzem el kellene futnom nehogy megindt bántson. De a baj én nagyon régóta szerelmes vagyok belé.

2020. febr. 28. 00:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

Folyamatosan csalt téged, az nem zavar? Én ezek után nem mennék bele komoly kapcsolatba, ha még ezt az alapvető "próbát" sem állta ki

F

2020. febr. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Kutyából nem lesz szalonna
2020. febr. 28. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már ilyet, nem is egyet. A vége mindhárom esetben: a csaj egyedül maradt, de akkor már egy gyerekkel a nyakán. Keress mást, mással meg inkább ki tudnák teljesedni.
2020. febr. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egész életedet egy ilyen tróger mellett szeretnéd eltölteni?
2020. febr. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Attól ijedtél meg, hogy komolyodik a kapcsolat. Ez független a párodtól. Lehet, hogy tényleg hiba egy kapcsolatot újrakezdeni, de ezt a lépést már megtetted. Gondold végig, hogy tényleg akarod-e. Szerintem, már döntöttél. Nem biztos, hogy jól, de ez csak évek múlva derül ki. viszont az se lenne normális, ha egy jó kapcsolatot lezárnál a félelmeid miatt. Azt biztos, hogy sokáig bánnád.
2020. febr. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

2 év ilyen műsor után minimum megmondanám, hogy legalább 1 évig még hallani se akarok se eljegyzésről, se semmiről

Nincs bizalmad felé, erre semmit nem lehet építeni. Egyelőre kell idő, hogy meg legyen minden emésztve, szóval én nem sietnék sehova a helyedben.

2020. febr. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Több soron bebizonyította, hogy nem lehet benne megbízni. Ezek után mi a kérdés?


Nagyon jegyezd meg: soha ne azt nézd amit mond, hanem amit tesz!

2020. febr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Miért választanád a szenvedést?

Egy férfi aki szeret az nem ilyen! Birtokolni akar, de mivel nem volt következménye bármit megtehet és az első alkalommal újra belédrúg! Élvezd ki és hidd el jobban jársz egy normális férfivel!

2020. febr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szóval egy olyan csávótól akarsz hűséget akinek hosszú ideig csak egy voltál a sok közül. Csak akkor menjél bele, ha nem zavar a nyitott kapcsolat.
2020. febr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akkor az teljesen kizárt , hogy megváltozott volna? Igazából ezz zavar a legjobban. Mindenkinek úgy mutat be a környezetében mint a leendő feleséget. És az annját is akit eddig féltett tőlem, annak is mondja folyamatosan ,hogy megtalálta azt az egyetlen lányt akit el akar venni. És ezeket tényleg mondja...együtt beszélgetünk a családjával video hívásba.Ahhh és az ő szemében minden nő "utca sarki nő"... én is az voltam állítólag ,de miatta lettem normális nő. Ezt állítja. Tudtam a személyisegéről eddig is ez nem meglepetés. Ezert szakítottam is vele elég sok hónapra. Nem beszéltem vele....nem kerestem... nem találkoztunk. De valahogy mégis mindíg visszatér.Nemértem. Most miert akar családot velem ?miert akarja feladni az eddigi élet stílusát....?
2020. febr. 28. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!