Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a reakció?

Figyelt kérdés

Teljesen ledöbbentem. Reggeli készülődés, illetve ő készül, én még ágyban. Feltettem egy egyszerű kérdést, mégpedig, hogy a volt feleségével melyik évben váltak el, és teljesen kiborult, kiabált, hogy ez most mi, honnan jött, biztos kombinálok, teljesen leteremtett, hogy hogy merek ilyet kérdezni, és a végén már ott tartottunk, hogy hogy koncentráljon ő így a munkájára, meg különben is, tegnap is tök igyekezett, hogy minden rendben legyen köztünk, és erre ilyet (?!) kérdezek....

Még mindig nem tértem magamhoz, a kérdés még a hétvége folyamán jutott eszembe, de akkor nem volt alkalom megkerdezni, utána meg elfelejtettem, és olyan egyszerű oka volt, hogy régi fűszereket dobáltam ki, néztem az évet, és erről jutott eszembe, hogy akkor kivel is volt, mikor azt vette. Semmi extra.

Hát jó hirtelen felebredtem, most meg azt sem tudom, hol vagyok.

Ő mondta a magáét és elviharzott...


2020. dec. 21. 07:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Tuti elvált?
2020. dec. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Igen, tuti.
2020. dec. 21. 07:36
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem akar róla beszélni. Vagy rövid ideig tartott. Esetleg nagyon rossz volt, a házassága, s a váláskor megégette magát. Még az is lehet, hogy 100%-ban az ő hibája volt. Próbálja kitörölni,az emlékeiből.
2020. dec. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Régóta vagytok együtt?Lehet,hogy tényleg a házasság/válás viselte meg,vagy volt olyan tapasztalata aki féltékeny a volt feleségre és vita lett az ilyen kérdésből és ezt "vetítette rád ".
2020. dec. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
58%

Én nem foglalkoznék vele, mikor hazajön, levegőnek nézném, nem engedném be ezt a stílust az életembe. Majd ha megtanul normálisan kommunikálni, folytathatjuk. Mit képzel ki ő?

Ha fájó témát feszegettél, akkor arra intelligens ember azt válaszolja, hogy ne haragudj drágám, de erről nem szeretnék beszélni, mert ez a téma engem nagyon érzékenyen érint. Ez így meg van értve, pont.

Nehogy már minden szavad előtt meg kelljen gondolod, hogy ki merd-e mondani.

2020. dec. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Régi sztori, nem gondolnám, hogy ne dolgozta volna fel, beszélt is már róla. Mondta is már sztem, hogy mikor volt, csak én nem emlékeztem.

De a reakciója tényleg olyan volt, mintha legalább ő tette volna el láb alól... (Lehet, hogy sok sorozatot nézek :D)

Igen, én is így vagyok vele, hogy nehogy nekem kelljen agyalni, mikor mit merhetek megkerdezni... Ez nem normális.

2020. dec. 21. 08:07
 7/25 anonim ***** válasza:
83%

En sem faggatom a parom az exerol. Nem is szereti, ahogy en sem. Nem is akarok arra gondolni, hogy elottem kivel volt es milyen fuszereket fogyasztottak egyutt...A kapcsolatunk elejen esett rola szo, hogy ki miota szingli stb es ott le is zartuk a temat! Neked is ott volt a lehetoseg...

Felesleges, de egy kis esszel, konnyen ki lehet logikazni azt a datumot.

2020. dec. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
55%

Azt kell mondanom, hogy mesteri mind a helyszín, mind az időpont, mind a téma választás.


Nyilván az ilyen kérdéseket a reggeli öltözés közbeni small talk részeként kell felhozni.

2020. dec. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Nem faggattás, ha felteszek egy kérdést. Én el nem tudom képzelni, hogy egy ilyen egyszerű kérdésre így reagáljak. Válaszolok, és megkérdezem, miért.

Ezért nehéz megertenem, mert magamból indulok ki.

2020. dec. 21. 09:53
 10/25 anonim ***** válasza:
44%

Arra figyelj kérdező, hogy nehogy leszúrjanak tavasszal a földbe babkarónak...



mert az látszik, hogy egyszerű vagy mint a bot.

2020. dec. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!