Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez a reakció? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a reakció? Nem megbeszéljük a gondot, hanem lehurrogjuk a másikat?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul áll a házasságunk, a válás is szóba került. Legnagyobb gond, hogy kiabálok, és hogy nem olyan vagyok kívülről, mint amit a férjem elvár. Az nem gond, hogy nincs szeretet, közös kapcsolódási pont. Tegnap este azt mondta, egy hete nem kiabálok és így tök jól el lehet lenni. Mikor elkezdtem mondani, mi a problémám, akkor jött azzal, hogy megint hisztizek és gerjesztem a feszültséget. Fel sem tűnik neki, hogy már baromira lekakilom az egész helyzetet és már nem is érdekel, ezért nem kiabálok.
2020. jún. 5. 10:23
 1/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
77%

Nem is tudom, ti magatokat, vagy a másikat szeretetiek jobban kínozni. Nem tudtunk megbeszélni semmit, biztosan ti vagytok az a "pár", aki még az Auchan közepén is összeveszik 2 üveg kólán.

Minek vagytok együtt, ha nem tudjátok megbeszélni a dolgaitokat?

2020. jún. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Miert kell kiabalni? Miert nehez ertelmes ember modjara viselkedni/kommunikalni?

Ugy senki sem tud majd elviselni.

2020. jún. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk én vagyok csöndben és egyre kevesebbet teszek. Ha kevés a cselekedet kevés a hiba. Ha kevés a hiba kevesebb a kritika.
2020. jún. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Ilyenkor gondolom azt, hogy az asszertív kommunikációt kéne az iskolában tanítani a gráfelmélet meg az Ohm-törvény helyett.
2020. jún. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mert ha csöndben vagyok, akkor szarik a fejemre. Így legalább figyel egy kicsit.
2020. jún. 5. 10:45
 6/9 Alessandro10 ***** válasza:
74%
Mi egyszerűen oldottuk meg a kérdést. Egyetlen vitánk nem volt soha. Egyszer aztán fogta magát és elköltözött. Azóta békében elváltunk.
2020. jún. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Na és mi tart téged ebben a szartengerben, amit képes vagy kapcsolatnak hívni?
2020. jún. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Alessandro10 ***** válasza:
100%
Viszont így elmondhatom magamról, hogy volt egy feleségem, akivel csodás házasságunk volt. Mintacsalád. 🙂
2020. jún. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudunk a hitel és az albérlet mellett még egy albérletet fenntartani.
2020. jún. 5. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!