Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobb szakítani, ha nem akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb szakítani, ha nem akarom bántani?

Figyelt kérdés
Egy ideje nagyon megváltozott a viselkedésem a rossz irányba. Közrejátszottak külső hatások, problémák, stressz, rossz tapasztalatok, reménytelenség stb. Illetve azt vallom eleve nem vagyok egy kedves természet és úgy érzem nem tudok/akarok másmilyen lenni. Ezzel egyedül az a bajom, hogy elég rossz hatással vagyok a páromra. Mérgező, kedvromboló ember vagyok sokszor az életében. Nyilván vannak jó tulajdonságaim is, én mégis úgy gondolom nincs egyensúlyban az amit elveszek tőle azzal, amit adni tudnék. Ilyenkor ha tekintettel vagyok rá, jobb szakítani?

2020. dec. 21. 07:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz megváltozni, akkor szerintem nincs miről beszélni...
2020. dec. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Noren1989 ***** válasza:
94%
Jobb szakítani, de egyben javasolnàm egy szakember felkeresését is.
2020. dec. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
39%

Feleségem is ilyen azt mégse válna mert akkor dolgoznia kellene.


De lehet hogy érdemes szakitanod bár ez alapján akkor nem is vagy annyira olyan mint írtad

2020. dec. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem meg had döntse el Ő, hogy így is veled akar-e maradni.

Viszont ezek olyan negatív tulajdonságok amik bármely kapcsolatot rombolnának, úgyhogy próbálj rajta változtatni.

2020. dec. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
56%

Hasznos lenne valami motivációt keresni magadnak az életben. Munka,sport,hobbi, bármi...akármilyen sorrendben, akkor nem akarni(vagy nem akarni) kéne a változást ,hanem jönne magától.

Amúgy igen, érdemes lenne szakítanod, mert nagyon le tudod rombolni egy másik ember önbizalmát, kedvét és ez nagyon nem fair dolog.

Egyébként miért vagy ennyire negatív?Illetve mióta érzed ezt?

Mindenkinek lehetnek rossz időszakai, de rajtad múlik elsősorban, hogy szeretnél e jobbat magadnak.

2020. dec. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak rosszá teszed az életét, akkor inkább neki kéne szakítania.
2020. dec. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt,hogy így érzel?Férfi vagy nő vagy?
2020. dec. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát, de felhívom rá mégegyszer a figyelmet, hogy NEM fogok változni. Biztos nehéz elhinni vagy elfogadni, hogy valakinek pont így, ilyen módon felel meg a személyisége, de ez van. Nem azt kérdeztem, hogy változzak e meg, hanem azt, hogy érdemes e szakítanom.

Különben nem vagyok rossz ember. Lehet rám számítani. Kitartok, ha kell támaszt nyújtok, tudok értelmesen kommunikálni illetve az utolsómat is oda adom, ha úgy van. De hiába az egész, a viselkedésem minősíthetetlen. Az is marad. Es akinek ez nem tetszik, az nyugodtan távozhat. De a párommal nem ez a helyzet. Ő marad és nem értem miért.


Különben van hobbim és sportolni is szoktam, szóval ez nem mérvadó.

2020. dec. 21. 08:12
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert társfüggő. Valószínűleg már a szülei is rosszul bántak vele, és ő ezzel azonosítja a szeretetet. Ez neki attól még nem jó, csak nem tud róla.
2020. dec. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így neki is elmondtad,hogy nem akarsz változni?
2020. dec. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!