Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan kapcsolatotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan kapcsolatotok, amiben nen éreztétek jól magatokat, de annyira erős volt a szeretet/kötődés/sok jó élmény, hogy egyszerűen nem tudtatok szakítani és inkább tűrtétek a negatív oldalait is?

Figyelt kérdés

2020. dec. 14. 22:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. dec. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Gyors valasz :)
2020. dec. 14. 22:34
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Az egyik kizárja a másikat, úgyhogy nem.
2020. dec. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi a negativ oldal?
2020. dec. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
12 ev hazassag es ket gyerek utan elegge eros kotodes alakult ki nalunk mar. Nem konkretan ugy mondanan hogy nem erzem jol magam a kapcsolatban, inkabb ugy, hogy rajottem , hogy sokminden hianyzik belole, es valoszinuleg nem a ferjem az igazi.
2020. dec. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Épp ebben vagyok
2020. dec. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem érzed jól magad akkor ahogy már írták a többi ki van zárva.


Az a szeretet maximum haveri és a kötődés is csak megszokás...

2020. dec. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos volt ilyen, 4 évig volt. Csak örülök, hogy le tudtam ezt rakni végre
2020. dec. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt velem ilyen, igen.

Kb 8 éves kapcsolat, aminek "csak" az utolsó 1-1,5 éve romlott meg, az exem egyéni problémái miatt.

Az utolsó utáni pillanatig próbáltam hinni, mert nagyon szerettem. Tönkre tett lelkileg. Szakítás után egyből beleugrott egy másik kapcsolatba, majd letiltott, mintha mi sem történt volna. Ez megkönnyítette a tovább lépést, sok választásom igazából így már nem volt. 😅

2020. dec. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sokáig húztam a döntést, de nem azért, mert annyira sok jó emlék kötött volna hozzá, hanem mert egy érzelmileg labilis, gyenge, gyáva darab szar voltam aki nem tudta hogyan kezelni a helyzetet és kergette a hülye ábrándjait, illúzióit. A szerelem mögé bújtam, az volt a kifogásom, de hát hülye fiatal fejjel sokan beleesnek ugyanebbe a csapdába.

Azóta már megtanultam, hogy nincs az a szerelem amiért megéri szar kapcsolatban lenni és hogy nem kell hónapokig halogatni a döntést, hogy hátha jobb lesz majd.

2020. dec. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!