Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hulyeskedtem a baratnommel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hulyeskedtem a baratnommel ideges lett es megutott eleg erosen mit tegyek?

Figyelt kérdés

#barátnő #Megutott
2020. dec. 21. 19:40
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
72%
Részletek?
2020. dec. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
13%

"Részletek?"


Bezzeg, ha a pasi ütötte volna meg a nőt...

2020. dec. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
38%
üss vissza !
2020. dec. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanazt mint amit fordított esetben szoktak javasolni, csomagolj, és mehet mindenki a maga útján. (megspékelve egy rendőrségi feljelentéssel :) a vehemensebbek kedvéért)
2020. dec. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 PetheD ***** válasza:
52%
Bármennyire nehéz, illő lenne bocsánatot kérni néhány szóval, pl. "ne haragudj, hülyéskedtem, nem gondoltam komolyan, nem akartalak megbántani". Más kérdés, hogy ezek után neki is illene bocsánatot kérnie, amiért megütött. Béküljetek ki. :)
2020. dec. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 PetheD ***** válasza:
58%
Nyilván, neki nem esett jól a hülyéskedés, neked pedig az, hogy megütött. Ha ezt elmondjátok egymásnak, abból nem lehet baj, maximum legközelebb jobban fogtok vigyázni. De mint az előbb is írtam, szerintem fő a békesség.
2020. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem normális. Akkor sem, ha idegesitetted. Akkor sem ha szolt, hogy ne piszkald. Mifele jellemre vall ez? Mivel tudtad ennyire felidegesíteni? Nem terveznek jövőt vele,az biztos.
2020. dec. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim válasza:
79%
Ha nem volt világos a számára, hogy hülyéskedsz, te is hibás vagy. Ez persze nem ment fel senkit az alól, hogy megüsse a másikat. Beszéljétek meg. Személy szerint nekem a komoly szándékú fizikai agresszió bármilyen megnyilvánulása, még ha nem is okoz maradandó sérülést, piros zászló. Nemtől függetlenül.
2020. dec. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
46%
Na ezért van normális embereknek tele a hócipője a feminizmussal, meg minden nőjogi blablával 5-6,8
2020. dec. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
46%

Mostanában nagy tabu bármilyen ütés, de az se mindegy, hogy valaki egyet üt hévből, vagy rendszeresen kékre-zöldre veri a másikat eltiprás céljából.

Elhiszem amúgy, hogy zavar.

2020. dec. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!