Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hova tűntek a bevállalós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűntek a bevállalós pasik? Már lassan semmi sem olyan mint 10-20 évvel ez előtt.

Figyelt kérdés
Aggasztó a modern kor és a mai fiatal fiúk felfogása. Ha megtetszem valakinek az fölvesz msn-re, és ott akar megismerni. Majd alkot rólam egy virtuális véleményt, holott az írott és a személyes társalgás között hatalmas űr van. Hol vannak azok a fiúk akik oda mernek menni egy lányhoz és elhívni valahova?? Aggasztóak a dolgok, és ez az egész valahogy kiábrándító. Miért nem mernek merni egyesek?
2010. aug. 12. 22:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Fiúk azt le kell nyelni ha nem jössz be a csajnak és azt mondja, hogy: "sajnálom de nem vagy az esetem." Ha pedig bunkózik, akkor minek veszitek a szívetekre? Kell nektek bunkó lány? Ne hogy már számítson egy bunkó csaj szava.

22:35 voltam

2010. aug. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Az msn-t én is elítélem, elég elszomorító. Nekem mondjuk nem para odamenni egy lányhoz, mert leszarom, ha elküld, de tudom, hogy sok férfitársam komolyan retteg az elutasítástól. Annyira, hogy inkább nem is lépnek, aztán szüzen érik el a 30-at. Erről pedig sok kis önimádó ribi tehet, akiknek meg az elqurvult "férfiak" az egekbe emelik az egojukat. Amúgy a férfiaknak csak annyit üzennék: átlag 10 elutasításból 1 vagy 2 olyan van, amelyik tényleg bunkó, a többi lány teljesen normális. Szóval tököt megmarkolni, nincs mitől félni!

25/F

2010. aug. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Hát erről van szó :D
2010. aug. 12. 23:04
 14/22 anonim válasza:

hát én azért nemmerek odamenni a lányokhoz mert

1. nemtudom h hogyan kezdenék neki a szövegemnek

pl heloszia szép a szemed vagy valami... hááát :/

2. ha visszautasít 1 világ dől össze bennem...

2010. aug. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ha a lányok egy kicsit normálisabbak és emberségesebbek lennének, sokkal több fiú merne próbálkozni!

Nem szabad megalázni, rondán beszélni vele és gúnyos pillantásokkal sem szép illetni! Nem tudom, hogy ezt miért nem bírjátok felfogni?!

2010. aug. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Még msn-en is alig merek ismerkedni. Szinte tök ugyanaz mint élőben (csak egy hangyányit kevésbé vagyok ideges): fogalmam sincs mit mondjak (pszichés gondok is nehezítik). Bocsi, ez van...

21f

2010. aug. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Tök egyszerű:

Szia!

Ennyi, nem kell több. Utána esetleg bemutatkozol, te ki vagy, mit csinálsz, hova mész, valami általános dolgot kell kérdezni a helyzettől függően, aztán ha tetszel a csajnak, úgyis elkezd ömleni belőle a szó, meg úgyis látni fogod az arcán, hogy jó vagy. Ha meg nem, mész tovább, a világ nem dőlt össze, hiszen csak egy ismeretlen valaki volt, kit érdekel mit gondol? Ne legyetek már ilyen nyuszik, mégiscsak a gyengébbik nemről van szó, akik még csak pisálni sem tudnak ott ahol épp rájuk jön!

25/F

2010. aug. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom... az a lány, aki egy illedelmes és normális "bemutatkozást" bunkó módon elutasít...!

Inkább azt látom az utcai ismerkedésben, hogy a fiúk sem túl udvariasan kezdik. Nem megszólítják, hanem LEszólítják a csajokat, vagy beszólnak és azt hiszik, hogy az vicces.

2010. aug. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Egy olyan világban, ahol (sajnos) a fél életünket az interneten éljük, ezen nem kéne csodálkozni már. Megváltozott a személyes kontaktusok tere, és a valós tér helyett ez egy virtuális tér lett. Nézzétek meg, mi van, amikor történik veled valami érdekes? Felhívod a barátaid és elmondod nekik? Vagy lemész a kocsmába/kávézóba kitárgyalni? Egyre kevésbé. Kiteszed Facebookra meg iWiWre! Bizony, legalább is egyre több embernél.
2010. aug. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Én erre a dologra tok egy jó választ XD a mai lányok mind csapatosan mennek és sok fiú ettől is irtózik :) h kiröhögik vagy valami...:S
2010. aug. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!