Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hova tűntek a normális lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűntek a normális lányok?

Figyelt kérdés
Ezen a dolgon ma gondolkodtam el igazán miközben beszélgettem egyik haverommal, hogy egyre kevesebb az olyan lány aki pl.: egy szórakozó hely helyett (ahol jól leisszák magukat) inkább elmegy a barátjával sétálni vagy nem mutogatja magát egyéb közösségi oldalakon vagy kerülik az úgy nevezett "problémás" fiúkat stb. stb...lényegében nem sérteni akarok ezzel senkit mert akinek nem inge ne vegye magára csak azért mégis..., sajnos nem rég szakítottam egy ilyen lánnyal aki tényleg nagyon rendes nagyon kedves lány és én is hasonló vagyok és sajnos nehezen találok hasonlót...még egyszer mondom akinek nem inge ne vegye magára és nem kritikákat várok válasznak hanem magyarázatokat a kérdésemre! :)
2011. jún. 11. 00:26
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
93%
Amint betiltják a fészbúkot előjönnek.
2011. jún. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
ha már nincs faszbúk, akkor jó lesz az is...
2011. jún. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim válasza:
77%
Aki a facebook betiltása után kerül elő az normális lány nem lehet.
2011. jún. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy a legtöbb nem tud elszakadni onnan én már bánom, hogy regisztráltam...
2011. jún. 11. 00:33
 5/48 anonim ***** válasza:
56%
Már bocs, de most én attól nem vagyok normális, hogy néha eljárok szórakozóhelyre? Hát elég furcsa gondolkodásod van, ezért nincs bnőd
2011. jún. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%

Hát Kedves,

az ilyen lányok azok akik nem tűnnek fel a sok "csinibaba" között... Az ilyen lányok nem hívják fel magukra a figyelmet...

Vannak ilyen lányok, abban biztos lehetsz. :)

De egy ilyen lánynak elég az, ha egyszer vagy kétszer padlóra került egy olyan fiú miatt aki kihasználta kedvességét, jóhiszeműségét.. Ilyenkor már nehéz megbizniuk a férfiakban s azért nem is nagyon keresik a társaságukat... De ha figyelmesen jársz meglátod ezeket a lányokat is... :))

2011. jún. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor már alszanak a barátjukkal, vagy nem alszanak... :D


Szívesebben vagyok egy erdőben, folyóparton, mint bármilyen szórakozóhelyen. Az a baj, hogy ilyen elnéptelenedett helyeken nem lehet ismerkedni, zsúfoltabb helyeket meg nem szeretem.


20/l

2011. jún. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Zárójelben odatettem még egy gondolatot mert tudtam, hogy belém kötnek előbb az eszed járjon aztán a szád...
2011. jún. 11. 00:36
 9/48 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges ezen bárkinek is felháborodnia... Ez sajnos tény, hogy változik a világ... rohanunk és a technika rabjává válunk és igazából az a jó dolog, ha valaki még vágyik a naplementés sétákra... :)
2011. jún. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
Attól, hogy elmegy valaki egy szórakozóhelyre azzal semmi gond nincs de ha már halálra issza magát és úgy pasizik az már a gond...
2011. jún. 11. 00:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!