Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntek a FÉRFIAK?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak ilyen alfahím, raj típusú srácokat lehet találni. Szoliznak, csak a divat érdekli őket, stb. Ez így nagyon nem oké! Hová tűntek a férfias pasik?
2011. máj. 17. 15:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Neked láthatóan fogalmad sincs róla mit jelent az "alfahím".
2011. máj. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
a lányoknak az általad vázolt tipusu pasik tetszenek nem?
2011. máj. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

sajnos,meg engem az zavar hogy mindenki ezt a kis szar diszkós zenét hallgatja amire azt hiszi rap

egy fiu

2011. máj. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Manapság az alfahímet már negatív töltettel is használják. Persze tudom, hogy eredetileg a tökéletest jelentené.
2011. máj. 17. 16:02
 5/21 anonim ***** válasza:
MAjd kinövik. Manapság egy férfi 30-tól kezdődik. Sajnos...
2011. máj. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Az alfahím azt jelenti, hogy domináns egyed. Se többet, se kevesebbet.


Hogy hová tűntek a férfiak? Keresd tovább, mondjuk máshol. Nem lehetsz túl értelmes, ha nem jöttél rá, hogy ha ugyanoda jársz, ahova korábban, akkor ugyan olyan embereket fogsz találni.

2011. máj. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Itthon van egy:)
2011. máj. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Úgy szeretem az ilyeneket, hogy nem lehetsz túl értelmes. Egy szóval sem említettem, hogy épp egy férfit keresek, és a környezetemben sincsenek. Csupán jöttem haza, és megdöbbentem tapasztaltam, hogy 75%-ukban semmi férfias nincs.
2011. máj. 17. 16:10
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Eltűntek! Nyomuk veszett.....


Egyébként meg, a nagy raj tömegben, nehezen lehet megtalálni ezeket a pasikat akiket te "férfinak" hívsz, van nem is egy! Csak nehéz megtalálni és észrevenni vagy nem is akarjátok őket észrevenni!


Hogy miért?? Mert az van a fejetekben hogy na az egy jó pasinak néz ki, de tutira van valakije, vagy tutira csak szexet akarna, vagy mondjuk nem egy sportos kigyúrtabb alkat, és háát inkább hagyjuk akkor nem is kell...

És ezek a pasik akik elvileg férfiak, NEM kapnak esélyt sem, mert le vannak írva a RAj-ok, az emosok, meg a nyuszifiúk miatt!


De egyébként meg én is kérdezhetném, hogy hol vannak a csajok azok a csajok, akiknek nem kell heti 50e Ft-ot odaadni h elmenjen shoppingolni, meg ne a kocsi, legyen a fontos, meg ne az, hogy a pasi kigyúrt legyen!


Én magamat férfinak vallom...lehet nagyképűség de annak vallom magam! sportos testalkatom van járok heti 1x edzőterembe van autóm is nem is keresek rosszúl sem, és lehetne barátnőm, nem is egy...egy ideig voltak olyanok akiknek a külsőm (beleértve autó pénz stb) fogta meg őket, de nem kell ilyen!

NEM kell olyan nő akinek NEM ÉN kellek hanem a külsőm kell, meg amim van!

Olyan nőre vágyom akinek nem csak a külsőm kell hanem én is a belsőm is és azért szeret ami vagyok!


hűű ez hosszú lett :)


26/f

2011. máj. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
nincs rájuk igény! ha a nők többsége igazi férfit akarna mint amilyenről te beszélsz akkor több lenne a férfi. de mivel sok esetben elég ha valaki gazdag, esetleg jóképű, de akár még drogos munkakerülő is lehet mert erre is van igény, akkor miért viselkednének férfiasan? kereslet-kínálat. ha nincs kereslet a kínálat is összeszűkül. mint minden rossz ezen a Földön ez is a nők hibája :)
2011. máj. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!