Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy nem akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem akarja velem tölteni a Szentestét?

Figyelt kérdés

A párommal jó ideje együtt vagyunk, tiniszerelemnek indult az egész. Eddig tanultunk, most az egyetem után hozzánk költözött.

Korábban nem volt probléma a Karácsony, Szenteste mindketten a saját családunkkal voltunk otthon, aztán végiglátogattuk a rokonságát, mert elég nagy családja van.

Mivel már itt lakik, gondoltam most Szenteste is itt lesz, de mondta, hogy hazamenne a családjához. A családja invitált engem is, de mintha nem akarták volna megérteni, hogy én itthon maradnék édesapámmal, mivel csak ketten élünk és nem szeretném magára hagyni pont aznap, a következő 4 napot pedig úgyis velük töltjük.

A párom hozzáállása is rosszul esik, mivel úgy gondoltam, hogy ha teljesen külön élnénk, akkor Szentestére meghívhatnánk apukámat és az ő szüleit is, de ez sem opció, mert neki az egész tizenfős rokonságnak együtt kell lennie.


2020. dec. 22. 20:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%
Ha nem együtt ünneplitek a karácsonyt, akkor nem vagyok benne biztos, hogy ti együtt vagytok.
2020. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Ez a szeretet ünnepe. :)
2020. dec. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
27%

Dehogy normális.

Mit meg nem adnák ha a barátnőmmel tölthetném a szentestét.

2020. dec. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
ÉVI 1 azaz EGY napot, nem bírsz ki? Szenteste a CSALÁD ünnepe.
2020. dec. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%

Engem ilyen miatt kidobott az wxem meg az anyja. Mert egyetlen évben pont arra a napra esett az en rokonsagom összegyülése mint nekik.

En azt hittem ha egy napot külön vagyunk az nem is téma.


Erre leültek velem nagybeszélgetésbe kezdeni az anyjàval elsö helyen ha gyerekpnk lenne ilyen esetekben vinném a gyereket vagy mégis hogy? Az ugye megsem fordult bennük hogy a párom is jönne velem es egycsaládkènt mennénk.


Plane nàlunk altalaban random a karäcsony egyik évben 25 re esik màsjor akàr 28 ra is. Mivel sok fö nem könnyü mindenkivel egyezö idöpontot talàlni.


Erre közölték a szüleivel hogy ez nàluk igy nem müködik. Nekik olyan lany kell a hàzhoz aki velük van( ilyenkor (talàn egy àrva..?)



Amin én kiakadtam igazàbol hogy ilyen miatt szakitani???ez valami készàtverés show vagy mi? Es nem az, mert néztek ràm nagy komolyan tovàbb.

2020. dec. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
Nekem az a normális, hogy a szentestét a családdal töltjük. A párommal szinte az év 365 napját együtt töltöm, nem rokkanunk bele ha 24-én nem együtt vagyunk. Egymásnak amúgy sem ajándékozunk, így igazából teljesen mindegy, hogy 23 vagy épp 25-én "karácsonyozunk".
2020. dec. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%

Szóval az oké, hogy te apukáddal töltöd a Szentestét de az már nem oké, ha ő közli, hogy ő is a szüleivel szeretne lenni ekkor. 🙄😒

No comment.

2020. dec. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%

Sokan csinálnak ebből nagy ügyet, pedig ez csak egy sima nap, semmi különlegessége nincs, csak az amit az emberiség hozzákölt a jelenlegi vezérelvek alapján. (Kivéve ha születésnapja van valamelyikőtöknek)


Őszintén? Én annyira unom már ezt a bohóckodást a karácsony körül, hogy fontolgatom, hogy létre kellene hozni valami olyan "csoportot" ahol nyíltan megtagadjuk az összes idióta ünnepet. Az egész egy összemosása mindenféle pogány meg Bibliai baromságoknak válogatás nélkül, amit ráadásul mára megmételyezett a pénz, ami az egész mögött áll. Fogyassz, birka! Többet! Ki kell termelni a profit nagyrészét ebben az egy hónapban. Költs csak el szépen 40-50 ezer Forintot 3 napra...


És mellé ez a kétszínű alakoskodás, ez a jópofizás - engem már idegesít. Eljátszák a nagy "hűdenagyszeretet" dolgot, közben pedig egymást szidják amikor a másik nincs ott. Meg egyes rokonok lesik, hogy "Vajon visszajön-e a számukra vásárolt kínai étkészlet ára? Ki vette a legdrágább dolgot?" Meg olyanok is jópofáskodnak egymással akik amúgy egész évben gyűlölik egymást, csak mert ez a szociálisan elvárt viselkedés. Undorító megalkuvás.



Számomra az utolsó "rendes" karácsony még az volt, amikor éltek a nagyszüleim, azóta valahogy csak úgy van ez az ünnepnap, idétlen felhajtások közepette. Persze hazamegyek ilyenkor anyámékhoz, de ezt a karácsonyfa meg diszités meg kisjézus meg Mikulás (ezek nálunk már kivannak hagyva régen, de sokaknál dívik ahol nincs is gyerek) - ki lehetne hagyni. Persze akkor megroppanna a gazdaság.



Közben ironikus módon szól sok helyen a "let it sznó" (volt idén hó a hegyvidéki területeken kívül?) meg az undorítóan émelyítő lásztkriszmás pár meleg előadásában. Esetleg Máriákeri nyekereg valami üres közhelyeket. Hát, részemről maradnék a "Nem leszek karácsonyi dísz a fán"-nál a Kistehéntől az legalább vicces. (Esetleg Kovbojok - Télapó)


Egyre szimpatikusabb Sheldon Cooper hozzáállása, tényleg jobb lenne Newton születésnapját vagy a szaturnália ünnepet megtartani.


Alig várom, hogy szépen lecsengjen.

2020. dec. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell ennek az egy napnak akkora jentőséget adni. Házasok gondolom még nem vagytok, a családdal akarja tölteni, ez a hagyomány náluk. Nem a haverjaival akar elmenni bulizni vagy ilyesmi. Töltsétek békességben, másnap hazajön, ne azért kerüljön veszélybe már egy több éves kapcsolat, mert állítólagosan "Jézus megszületett pont 2020 évvel ezelőtt"...
2020. dec. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

Azért próbáld már megérteni a kettőtök közötti különbséget!

Te állandóan együtt vagy apukáddal. Ő külön lakik a szüleitől. Karácsonykor ő nem tőled külön akar lenni, hanem a saját szüleivel. Úgy, ahogyan te apukáddal.

Próbáld meg fordítva elképzelni: barátoddal együtt az ő szüleinél laknál, és még karácsony este sem mennél haza apukádhoz. Te megtennéd? Nem arra gondolnál, hogy ha már úgyis százszor annyit látod a párod szüleit, mint a sajátodat, legalább a karácsony estét szeretnéd vele tölteni?

2020. dec. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!