Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen képes volt velem összeves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen képes volt velem összeveszni szenteste, csak nekem extrém?

Figyelt kérdés

Barátomnak mostanában az a legújabb hobbija, hogy mindenféle hülye gifeket meg képeket küldözget körbe a haverjai között, pl hogy egy csaj répát dug a seggébe és műhavat szór rá, így lesz belőle hóember, vagy egy gitárt tesznek a p*nához és mintha azt pengetné miközben maszturbál meg ilyeneket. Igazából ezt mondhatni megszoktam, kicsit szánom őket, hogy ennyi eszük van, de mást nem tehetek. Ma is épp egy ilyet küldött el, szimpla vetkőzős csaj rázza meztelenül a melleit, éppen küldi tovább 30 kreténnek, erre véletlenül elküldte egy olyannak, akinek van felesége és gyereke. Az visszaírt erre, hogy "ezt miért küldted, hogy magyarázkodnom kelljen az asszonynak?" Én röhögtem, hogy na akkor legyen vér a pucádban, küld el családosoknak is ne csak a szingli p-csverőknek. Válasz: miért akarnék én balhét okozni máshol? Mondom de nem te is megkapod, amikor neked is van valakid? Mi ebben a balhé? Megemlítettem, hogy ő harsányan szokott röhögni a barátnőmön, amikor egy másik csajnak amikor ilyen p-csrázós vidókat raknak ki egymásnak (sztriptízes pasik), de hogy ez teljesen ugyanolyan, akkor azokat miért röhögi ki? Erre felháborodott, hogy ne hasonlítgassam őt ilyenekhez (??) erre elfordult sértődötten aludni...

Szerintetek nem öreg amúgy még ehhez 30+ évesen? 16 évesen még megérteném, de így kicsit ovi, de nem szóltam be soha miatta.


2017. dec. 24. 19:40
1 2 3 4
 1/35 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
Ne haragudj de a barátod 14 éves szinten van..
2017. dec. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ev osszes napjan egy szanalmas nyomi, pattanosos szuzek humorerzekevel, akkor miert csodalkozol, hogy ma is az?
2017. dec. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
És Te komolyan egy ilyen pasival vagy együtt?
2017. dec. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Még hogy nincs férfi hiszti. Nem bírom az ilyen pasikat.
2017. dec. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Miért, szerintetek mi a legnagyobb gáz ebben (azon kívül, hogy az egész az tulajdonképpen)?

Szerintetek is gáz ez a képküldözgetés?

2017. dec. 24. 19:50
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Csak ismételni tudnám #3-at.

Komolyan ez a színvonal? Én is van, hogy gyerekes vagyok, de ez már 14 évesen is primitív infantilizmus volt.

2017. dec. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
36%
Az is gáz. De nekem a hiszti nem fér bele. A sértődés. Nő létemre sem sértődöm be egykönnyen. De egy férfi.
2017. dec. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Előtte még hívott, hogy bújjak oda, aztán felháborodott, hogy még azok is cikik akik azokkal a lányokkal (akik a sztipes videókat küldik) szóba állnak (????) mert ő is csak röhögni szokott ráírni a csajra... Nem mellesleg barátnőmről van szó, gondolom, ezzel meg akart sérteni, csak nem nagyon jött össze. Aztán ő duzzogva elaludt én meg sírtam az idegtől az ágy szélén...
2017. dec. 24. 19:55
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

30+ évesen ilyen primitív szexista képeket küldözgetni gáz.

Az, hogy miközben van barátnője, ilyennel foglalkozik, szintén gáz.

Az, hogy az önismerete nulla, és rohadt sokat képzel magáról, az is gáz.

Meg az is, hogy ezen besértődik.

Igazából nem tudom eldönteni, hogy melyik ezek közül a leggázabb.

2017. dec. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Igazából elég gáz a párod... de belegondolva, hogy együtt vagy vele, gondolom zsák a foltját. Kár ezt ragozni.
2017. dec. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!