Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy férfi megnyílik érzelmileg, akkor viszlát kapcsolat?

Figyelt kérdés
Főleg az elején.
2020. dec. 23. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, akivel én ismerkedem nem akaródzik megnyílni (elvileg több idöre van szüksége), de én nem tudom, hogy meddig tudok rá várni..
2020. dec. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Mert az érzelmek nem menők. Leszaromnak és szabadelvűnek kell lenni, az a király.
2020. dec. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
A mai nők az erős, tökös tsávókat preferálják mindaddig, amíg nem kapnak egy nagy maflást tőlük. Addig az érzelmes emberkék mindenek, csak jó emberek nem... Utána már kellene egy érzelmesebb ember egy ilyen nőnek, de csak azért, hogy legyen kivel feldolgozni a tökös matsó tsávó általi bajt, majd utána újult erővel belemenni a rosszabbnál rosszabb kapcsikba, amik szupcsik. Rendcsi?
2020. dec. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem így van.

Addig nem tartom igazán komolynak a kapcsolatot, amíg nem boroltunk ki/sírtunk/dühöngtünk/estünk kétségbe a másik előtt. Az, hogy valaki hogyan dolgozza fel az érzelmeit, hogyan reagál stresszhelyzetben illetve hogyan viszonyul ahhoz, ahogy én viselkedem hasonló helyzetben nagyon fontos részei az ember személyiségének és ezáltal a kapcsolatnak is.

Röviden, számomra addig nem komoly a kapcsolat, amíg a másik meg nem nyílik érzelmileg, addig csak ismerkedés.

2020. dec. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

Mert nem érzik férfiasnak, ha látják a gyengeségeit a férfinak akkor kimúlik az illúzió a domináns, erős férfiról. Érett nők ezt el tudják fogadni. Ki lehet fejezni az érzelmeidet, de úgy, hogy közben férfiasnak tűnsz, homályosan fogalmazol: "nehéz elfogadnom magamat, de dolgozom rajta."

És hasonlók. Persze, ekkor csak megjátszod magad, visszafogott vagy, de ha alacsonyabb minőségű nőkkel vagy, akkor ezt kell tenned, ha azt akarod hogy továbbra is szimpi legyél nekik.

2020. dec. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Én akkor kezdtem csak el igazán szeretni a férjem, akkor még csak párom, mikor megnyílt. De más őszintén, éretten, néha elérzékenyülve beszélni dolgokról, álmokat, gondolatokat, kételyeket megosztani...


...és más az, mikor valakiből előjön a bömbölő csecsemő, elengedi a dührohamait meg a pofámba vág minősíthetetlen stílusban véleményeket, amikre nem is voltam kíváncsi (például hogy mennyire vagyok objektíve nagy szám, mennyire el akarná tüntetni a legjobb barátom és társai). Volt ilyen is, inkább nem kértem ezekből az emberekből.

2020. dec. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Úgy, hogy ez egy büdös nagy hazugság így általánosítva.
2020. dec. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

Kérdés, hogy mit nevezünk megnyílásnak az elején. Ha vkire ráakaszkodsz rögtön az elején, lelkiszemetesnek használod, túl sok infót adsz magadról egyszerre, túl gyorsan tervezel pl.(család, gyerek, összeköltözés), az tud ijesztő is lenni. Tudni kell szép fokozatosan ismerkedni.


Az is lehet, hogy egyszerűen érzelmileg éretlen csajokat hajtottál -akkor meg azon kellene változtatni, milyen nőknél próbálkozol (pl. a külső fontosabb-e neked, mint a belső vagy a kisugárzás; láthatóan flegmák-e, gyerekesek-e).


Meg kérdés, hogy a megnyílás mit jelent. Nekem volt olyan ismerősöm, aki azt nem értette, miért szakítanak vele a nők, amikor párhetes ismeretség után "megnyílt" nekik, ami gyakorlatilag azt jelentette, hogy azon picsogott egész végig, hogy őt verte az élet, mert sorra kikosarazta a többi nő, minden nő k...a.

2020. dec. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!