Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom fél-1 naponta ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom fél-1 naponta ír vissza, pedig gyakran fent van neten. Nincs dolga, a szüleinél pihen az ünnepek alatt. Dühös lennél?

Figyelt kérdés

Amúgy sem válaszol vissza gyorsan, de azért gyorsabban mint mostanában.

Ha valaki fenr van neten, akkor miért olyan nehéz 1 perc alatt visszaírni? Nem jósolok ennek sok jót, már mondtam neki ezt, de semmi változtatás.


2020. dec. 24. 15:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Eddigi válaszolók, kérdező, ti sem vagytok introvertáltak, igaz? Aki az, az nem tud állandóan a telefonon lógni és folyamatosan egyből vagy hamar válaszolni senkinek.


Én is úgy használom a messengert inkább mint egy levelező rendszert, ahol az egyik ír egy levelet, aztán a másik válaszol rá később. A levelet úgy értsétek, hogy lehet az pár sor vagy szó is. Csak hogy nem azonnali üzenetküldésre, viszontválaszra használja, hanem úgy kb mint az emailt. Ilyen sok introvertált ember. És attól ugyanúgy vannak barátai, ismerősei, családja, párja, akiket szeret. Csak számára megterhelő a túl sok szociális interakció.

2020. dec. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én introvertált vagyok, ami nem azt jelenti hogy megkukulok, hanem kevés embernek szeretek a társaságában lenni. Akiket kedvelek, szeretek, velük kifejezetten szeretek aktívan kommunikálni. Szóval ne keverjük ide az introverziót, mert ennek semmi köze a kérdéshez. Elterő a két fél kommunikációs igénye. Ezt vagy össze tudják hangolni, vagy sem.
2020. dec. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!