Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a barátom részéről, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a barátom részéről, ha panaszkodik, hogy csak 2-3 naponta találkozunk, pedig 20 percre lakunk egymástól busszal?

Figyelt kérdés
2020. aug. 5. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mik az igényei, és milyen az életvitele. Én azért örülnék ha minél gyakrabban láthatnám a párom, viszont énidőre és a napi teendőkre is kell időt szánni. Ezt nektek kéne megbeszélnetek.
2020. aug. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki arra szakít időt ami fontos számára.
2020. aug. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Mi csak a hétvégéket töltjük együtt.
2020. aug. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Miota vagytok egyutt, hany evesek vagytok?

Mi 55 kilometerre lakunk egymastol, de heti otszor talalkozunk, ebbol pentektol hetfo reggelig 0-24 egyutt vagyunk, emellett nekem van idom magamra, a kutyamra es a barataimra is, szóval en megertem valahol a baratodat.

Igazabol az is ertheto, hogyha te inkabb ilyen maganyos farkas tipus vagy, viszont egy ragaszkodobb embernek ezt nehez lesz megerteni, mert neki egyertelmu, hogyha van ideje, akkor veled akarja tolteni.

2020. aug. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hellmano ***** válasza:
100%
Mondjuk a 20 perc busz az kb. csak pár perccel több bicóval és még legyalogolni is le lehet naponta is akár...szóval ja , akár jogos is lehet, de ennyiből nem lehet megállapítani.
2020. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én 20, ő 28. Mindketten a szüleinknél lakunk. Én tanulok (most nem, ugye) De heti háromszor edzeni járok, és ha mindennap átmennék hozzá, nem érnék be órára.
2020. aug. 5. 19:21
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

És a kis "királyfi" miért is tőled várja el, hogy hozzá rohangálj? Ő nem tudja megemelni az alfelét, és átmenni hozzád?

Erről eszembe jutott az az időszak, amikor egyetemre jártam. A barátom hisztizett, hogy keveset találkozunk, nagyon távol vagyunk egymástól, ő se tud jönni, túl messze vagyok tőle blablabla...Aztán szakítás után, amint jutott időm egy randira, már a környéken autózott és figyelgetett. Akkor bezzeg jutott ideje rám, na persze meg 2 évvel a szakítás után a házunk körül lebzselni. Akkor tudott rám időt szakítani. Gyanítom, hogy a te barátod is ilyen "gyöngyszem". Majd rájössz erre, hogy nem korrekt ember az ilyen, aki a másiktól vár el mindent, és szakítani fogtok. Most még nagyon fiatal vagy, ezért nem látod előre.

2020. aug. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!