Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lehet bírni egy depress...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet bírni egy depressziós pasi mellett?

Figyelt kérdés
A barátom depressziós, vannak könnyebb és vannak nehezebb napok. Próbálom támogatni, kitartani mellette, mindig az van amit ő akar. de ezt rohadtul nem értékeli, nem érdekli ha van valami bajom, csak az ő gondjai léteznek, nem támogat, eltaszít sokszor és tudom, hogy ez a betegsége, de őszöntén alig bírom már. közben lelkiismeret-furdalásom is van, ha elhagynám emiatt, de nem bírom sokáig az állandó elutasízását és hogy elhanyagol. most főleg rosszabb, egyszerűen szóba se áll velem. szeretem, de nem akarom magam ennél jobban tönkre tenni, mert nagyon durván hatással van rám, miatta már sok mindenkit elűztem az életemből, hogy vele lehessek és támogassam, de minek ha ezt ő nem értékeli. Vagy esetleg volt valaki ilyen helyzetben, mit tehetnék?
2020. dec. 24. 18:12
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
81%

Percek, óràk?


Én pl a legutóbbi energiavàmpír partnert kerek két hónapig bírtam, aztàn megelégeltem, hogy kb egy 5éves szintjén kezeli a gondjait.

2020. dec. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"de minek ha ezt ő nem értékeli."


Ez a kulcsmondat. Egy idő után el kell engedni az ilyet. Boldogabb leszel, ha lépsz. Más lenne a helyzet, ha értékelné, hogy segítesz neki, de így..

2020. dec. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát igen.. nem tudom mit tegyek, mert szeretem, de nem fogad el semmilyen segítséget.
2020. dec. 24. 18:30
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
100%
Amit tanàcsoltunk, Babàm. Csak az életedet pazarlod rà, aztàn mikor 30+osan otthagy, akkor meg azon gondolkozol, hogy miért nem tetted meg màr rég ezt...
2020. dec. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és nem leszek ettől én a szemét, mert egy beteg embert hagyok magára? de a saját érdekeimet is néznem kell most már
2020. dec. 24. 18:47
 6/9 Noren1989 ***** válasza:
100%

Nem. Egy emberért vagy felelős jelenleg, aki sajàt magad vagy.


Javasolj neki búcsúzóul segítséget, szakrendelést, meg a zsarolàsokat ne engedd hatni.

2020. dec. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szakrendelést próbáltam, mindig veszekedés a vége. de hátha ez ösztönözné, még ezt az évet kivárom, de aztán lépek, ha nem fogad el segítséget
2020. dec. 24. 19:02
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Téged csak kihasznál. Aztán idővel ha mellette maradsz egyedül fogod érezni magad.
2020. dec. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól ki vagy használva. Ez a helyzet. Mindig az van amit ő akar és még csak nem is érdekli.. Mivel ő is felnőtt ember nem vagy felelős érte, sem az egészségi állapotáért sem pedig az érzelmiért. Ha ő nem hajlandó változni vagy kezeltetni magát akkor az ő döntése. De azért mert ő ilyen hozzáállással rendelkezik attól nem várható el, hogy te pedig önsanyargató módon saját magaddal nem törődve, boldogtalanul csakis az ő érdekeit tartsd szem előtt. Neked is csak ez az egy életed van. Te boldoggá akartad tenni de ő téged nem. Ennyi..

Ebből szerintem érthető mit kell lépned..

Tovább már a Te döntésed és ha boldogtalanul vele maradsz arról pedig már nem ő hanem Te tehetsz. Minden nap egy lehetőség lehet vagy pedig elpazarolt idő. Boldog lehetnél valakivel de arra áldozod az idődet aki nem törődik veled.

2020. dec. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!