Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromról ma kiderült, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromról ma kiderült, hogy titokban dohányzik, miközben előttem tagadja. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Amikor megismerkedtunk dohányzott, majd leszokott, gyakorlatilag miattam. Nem erőltettem, ő döntött így, mert én nem voltam benne partner. Viszont állította folyton, hogy nem cigizik már. Ergo a szemembe hazudott. Nem tudom mit tegyek. A bizalmamnak annyi.
2020. dec. 25. 00:44
 1/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
72%

Figyelj. A dohányzásról való leszokás nem olyan egyszerű dolog. Anno egy éven át próbáltam négy különböző alkalommal leszokni. Negyedjére sikerült.


Úgy gondolom, hogy csak emiatt ne "veszítsd el a bizalmadat". Inkább beszéld meg vele, hogy neked (jogosan) rosszul esik a titkolózás. Viszont ez még nem azt jelenti, hogy súlyosabb hibákat is vét ellened.


Plusz! Érdekelne, honnan és kitől szereztél tudomást a dohányzásról? Vagy csak a szagot érzed rajta?

2020. dec. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

"Nem erőltettem, ő döntött így, mert én nem voltam benne partner."


Gondolom, emiatt nem mondta el neked, mert nem támogatod, és segíted a leszokásban. Azért mégis nyomást helyezték rá és azt közvetítetted felé hogy ideje lenne leszoknia.


Ez nem olyan súlyos vétek mint a megcsalás, emiatt elveszíteni a bizalmat? Ez most komoly?

Hiszti helyett inkább segíts neki leszokni. Ha látja rajtad, hogy nem támogatod akkor sokkal nehezebb lesz leszoknia, és továbbra is hazudni fog neked,mert tudja hogy nem számíthat a segítségedre.

2020. dec. 25. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem értem. Mi az,hogy hiszti helyett? Szemembe hazudta nem egyszer, hogy már nem cigizik! Szó nem volt róla, hogy ne segítenek neki a leszokásban, egyszerűen nem akart leszokni és inkább hazudott, minthogy elém lépett volna,h gyenge jellem vagyok, cigizni akarok mindenáron. Egyébként meg ugy derült ki, hogy tegnap este miután elaludt, miközben járkáltam a lakásban megtapogattam a kabátja zsebét. Nem szoktam, de állandóan gyanús volt, mert az öngyújtó nala volt és mégis tagadta. Innentol kérdés hogy mennyire lehet benne megbízni, ha egy ilyen letagad, hazudik. Nehogy már én legyek a hibás, azért mert utalom a cigit. Anyám tüdőrákban halt meg, cigizett, ismerem a betegséget. Nem kívánok senkinek ilyen halált.
2020. dec. 25. 06:57
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Hagyd nyugton vegre, te kis igazsag bajnoka.
2020. dec. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
En nyugton fogom hagyni, nagyon is. Ugyanis én amit kapok, azt adom vissza.
2020. dec. 25. 07:25
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Oke. Hatha megszabadul toled.
2020. dec. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Másban is hazudik! Meg eleve, a dohányos, egy gyenge jellemű emberfajta.
2020. dec. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
#3 Már a kapcsolat elején is tudtad hogy dohányzik, mégis összejöttél vele, erre azt szokták mondani, hogy: "ki milyen virágot szakít, olyat szagol." ennyi.
2020. dec. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%

Emberek veszítik el az állásukat, az összes pénzüket feléik, sokan éheznek és neked b***meg az a legnagyobb problémád hogy a párod cigizik?

Kit érdekel? Old meg, vagy hagyd el! Eszem megáll az ilyen parazita emberektől.

2020. dec. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%

Hogy ezen az oldalon senki nem tud szöveget értelmezni. Nem az a baja a kérdezőnek, hogy még nem sikerült leszoknia, hanem az, hogy azt hazudta, hogy igen!

Részemről amúgy vége lenne a kapcsolatnak. Szembesíteném egyszer és ha akkor sem vall színt, akkor ennyi volt.

2020. dec. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!