Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ez kiábrándító vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez kiábrándító vagy éppen egy előnyös tulajdonság? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kiárándító ha egy helyes srác kevésbé kezdeményező tipus?
2010. aug. 13. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az nagyon bejön ha nem egy rámenős beképzelt bunkó,de ha a lány mosolyog,stb. Akkor illene kezdeményezni egy idő után..És nem azt várni hogy majd a lány lép... 15/L
2010. aug. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mar miert lenne? Torodj bele,h nem mindent a kulsorol kell levonni... Attol,h a jokepuk tobbsege mer kezdemenyezni, az nem jelenti azt,h az ossz. A kivetel erositi a szabalyt.


Es ez neked csak jobb... Ha sikerul vele osszejonni, ez csak egy + ok arra,h nincs okod feltekenynek lenni.


17/L

2010. aug. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
AZ:D 28 éves lány..
2010. aug. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, az nem jó, ha nagyon nyomul, de az sem, ha egyáltalán nem kezdeményez.. Mert, "néma gyermeknek, anyja sem érti..."

22/L

2010. aug. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy helyes srác igenis álljon a sarkára és hódítsa meg a legszebb lányokat^^

Én szeretem ha a srác kezdeményez és odajön hozzám a szemezés után.

2010. aug. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!