Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiábrándító, ha a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándító, ha a barátnőd túl sokat hívogat?

Figyelt kérdés
A barátom most lett kolis egy másik városban, és nehezen szokom hozzá.. Eddig mindig rendszeresen hívtuk egymást, tényleg nagyon sokat beszéltünk. Viszont most, hogy már új társasággal lóg és mindig hívják kocsmába meg ide-oda..háát, nehezen bírom, mert én őt nagyon szeretem és ő is azt állítja, h ő is ugyanígy érez. Nem akarok rajta lógni, csak annyira hiányzik és még nekem nem is nagyon kezdődött el az egyetem, igazából unatkozom is kicsit. Több, mint két és fél éve vagyunk együtt. Mind ketten elsőévesek vagyunk, félek, hogy el fogunk távolodni.
2011. szept. 8. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
meg fog csalni
2011. szept. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig elkerülhetetlen az eltávolodás. Persze nem törvényszerű, de ő is új dolgokat tapasztal meg és új emberekkel ismerkedik meg...
2011. szept. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb félrekúr majd.
2011. szept. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként nem az a csajozós típus.. :(
2011. szept. 8. 22:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Megmegváltozik


A kolesz csodákra képes

2011. szept. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hasonló a problémám nekem is azzal a különbséggel, hogy én sose tudom elérni, mert mindig ki van kapcsolva vagy nem veszi fel. Részemről már meggyengültek az érzések a mostani viselkedése után (nem csak emiatt)...
2011. szept. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem sok jövője van a kapcsolatotoknak. A párocskák nagy része szétmegy, amint valamelyik elkerül másik városba egyetemre, főleg, ha koliba megy. Letisztult, érett és stabil érzelmeknek kell lennie, hogy ne foglalkozzon az ember másik neművel, ennyi idős korban pedig ilyen még nincs. Reggelig tudnám mesélni, mi folyik a koliban és egy fiatal 18 éves kispasi még nagyon befolyásolható. Én olyan típusú lány vagyok, hogy nagyon megválogatom, kivel állok össze, de még nekem is volt kolis pasikalandom, ráadásul egy oylan sráccal, kinek már 4 éve barátnője volt (ezt utólag tudtam csak meg), szóval hadd ne mondjam, hogy a könnyűvérű csajok miket művelnek. Azok kérlek mindenkire rámásznak, akinek p.cse van és nagyon rámenősek és belőlük van a több. Legyen elég annyi, hogy csaj és piahegyekből áll egy egyetemi koli. A szakkolik talán nem, de a pasid nem hiszem, hogy olyanba került, oda felsőbb évtől lehet bekerülni a legnagyobb strébereknek. Valószínűleg nem ő lesz az utolsó szerelmed és tényleg nem rosszindulatból írom.
2011. szept. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
BME építőmérnöki koliban van csak építősökkel. Most jövök rá, hogy végül is felesleges volt beírni ezt a kérdést, de nem miattatok, mert végül is az számít, amit én gondolok, és én 100 %-ig megbízok benne, különben ez így tényleg nem is menne. Ő olyan, hogy amikor van valakije, másra szinte rá sem néz, elég jól ismerem. Ugyanez volt a helyzet, amikor 4 éve megismertem, de csak így futólag..egy nagyon nagy ribivel járt, aki többször is megcsalta, és aztán elhagyta. Így nehéz egyébként másról bármit mondani, hiszen nem is ismerjük, csak próbálunk infókat adni a nagy átlagról..és nekem ő nem átlagos. Az én szememben ő más, mint a többi srác. Ha meg szakítunk, az úgy lesz jól. Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2011. szept. 11. 20:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Fúú, hogy a BME-n milyen atombrutál partik vannak, arról reggelig tudnék neked írni. Ott mindenkiből kijön az állat. A Schönherz kupa pedig igazi különszám. Na mindegy, a barátod majd úgyis mesél róla. Én nem akarom szétzúzni az illúzióidat kislány, de ne nagyon éld bele magad, hogy sokáig együtt maradtok. A szüleim is BME kolibulin ismerkedtek össze, pedig apunak komoly csaja volt...
2011. szept. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!