Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom legjobb barátnője, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom legjobb barátnője, az exe, átlépett egy határt? Hogyan kezelnétek?

Figyelt kérdés

A barátommal, nyáron jöttünk össze, szuper férfi, ennyire még sosem éreztem magam szeretve, mint mellette. Úgy alakult, hogy hamar össze is költöztünk, 4 hónapja élünk együtt. Természetesen szembesülünk nehézségekkel, és csodás megtapasztalás, hogy bármi a gond, vagy nehézség, mindig meg tudjuk beszélni. Az elején ez neki nehezen ment, de ma már, magától jön ha valami nem jó, oldjuk meg, beszéljük meg. Egyszerűen szuper társ.

Nos, van egy legjobb barátnője, akivel tini korukban jártak. Én ezt a kezdetektől elfogadtam, lévén, nekem is van volt barátom akivel jóban vagyok, és többnyire fiú barátaim vannak, nekem ez okés. Megismertem a lányt már az elején, egy abszolút szimpatikus, kedves, korrekt személyében. Néha még beszélgettünk is. Szeretett tanácsokat adni, nem éreztem tolakodónak, abszolút jóindulatot éreztem ki a beszélgetéseinkből.

Pár nappal ezelőttig. Amikor is átjött, és a páromnak sikerült durvábban viccelődnie, amit akkor és ott, nagyon rosszul éltem meg. Általában egy ilyen esetnél (akár családnál, barátoknál) én megpróbálnom leplezni, nehogy elrontsam a hangulatot, de abból sosem sül ki semmi jó. Úgyhogy most tanulgatom, mondjam bátran ha valami bánt. Mondtam. Közben tudtam, nincsen semmi gond, kicsit tútolt vicc, nekem rossz pillanat, a barátommal ezt majd rendezni tudjuk.

Ketten maradtunk a lánnyal, amíg a barátom neki látott a vacsorának. A lány persze rögtön segíteni akart, kértem hogy, ne, mert semmi nagy dolog nem történt. Folytatta, és kifejtette hogy túlreagáltam, túlérzékeny vagyok. Mondtam neki hogy általában elfojtom, és egy ideje megfogadtam, hogy nem csinálom így. Kötötte az ebet a karóhoz. Kérdezte hogy én mit mondanék valakire, aki egy semmiségen kiborul. Mondtam, azt gomdolnám, hogy ennek van egy előzménye, ami miatt érzékenyen érinti.

A lány folytatta, hogy nem mindig van előzménye. Mondtam hogy ennek van, de mindegy, mert majd megbeszéljük a párommal, ahogy mindig.

Még mindig folytatta, hogy az jó, de ezt most akkor is engedjem el, mert túlreagálom.

És ott, migrén és feszültség közepette, nem tudtam szebben megfogalmazni, megmondtam, hogy én érzek valamit, kimondom, és leszarom hogy más mit gondol róla, ejtsük témát, mert vele nincs ezen mit megbeszélnem.

Vágott egy meglepett fejet (érthető, ritkán állok ki ennyire élesen magamért), és elkezdett arról beszélni, hogy már 8 éve ismeri a barátomat, 3 éve vannak nagyon jóban, és tudja, hogy zárkózott, de életében nem találkozott még ilyen emberrel, akiben ennyi szeretet van mint benne. Anno ez is benne volt hogy szakítottak, hogy tírtál megbeszélni a problémákat, mert a sráccal nem lehetett, és néha ezért szakadt meg a kapcsolat a többi évben. De aztán rájött, hogy a srácnál ez nem működik, meg kell várni, amíg a barátom akar beszélni valamiről.


Itt mondtam, hogy mi mindent meg tudunk beszélni, erre ilyen ideges fejjel legyintett, hogy jolvanmár..


Folytatta: Szóval a barátommal nem lehet úgy beszélni, hogy leültetik, hanem hagyni kell. És hogy ő, rájött, hogy ez nem a srác hibája, hanem az övé, és mindenki rosszul csinálja, aki nem így áll a barátomhoz. Ő tudja, mert ott van z a 8 év, és ő már tudj kezelni...


Itt félbe szakadt, mert a barátom bejött, és abbahagyta az ömlengést. Sajnos nem úgy alakult az este, hogy beszélhessek a csajjal, nem álltam ki élesen ezért, pedig beszéltem volna vele, hogy egy kicsit akkor vegyen visszább.

Most csak bennem van feszkó. A lány az előző kapcsolataiba is belepiszkált. Legutóbb fél évig nem beszéltek, mert a csaj nem bírta a barátom akkori barátnőjét, és úgy látta, hogy a srác csak boldogtalan amellett a lány mellett, ezért nekiment, és erőltette hogy szakítsanak.

Azt mondta tanult az esetből, és nem szól bele a barátom kapcsolataiba, de hát itt van ez az eset.

Azon kívül, szelfiket küldözget a barátomnak, semmi szexit, csak ahogy tanul, vagy pizsamában van, ilyenek. Van barátja amúgy, aki miatt kidobta a barátomat annak idején.

Szivecske puszi küldő emojik, a barátom anyja a csajnak is küldött karácsonyra csokikat. Ilyenek.

Alapból az egészet elfogadtam, ha volt valami kis rossz érzésem elhessegettem, de ez a burkolt cálzása, hogy ő milyen fontos szerepet játszik a barátom életében, átszakította a gátat. Ha nem is romantikus módon, de még.mindig jobban kötődnek egymáshoz, én ezt látom, és nem tetszik, mert amikor az án fiúbarátaimnak lett barátnője, mindig hátrébb léptem kettőt, és tiszteletben tartottam a határokat.


Ti mit gondoltok erről, mit csinálnátok egy ilyen szituációban? Kérlek írjatok nemet, mert kíváncsi vagyok arra is.



#barát #ex #Legjobb barárnő
2020. dec. 26. 09:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
Te ennyire buta vagy, hogy megkajálod, hogy nem akarnak ezek egymástól semmit? A csaj nettó akar még valamit a párodtól, ha nem kölcsönös. Jó nagy palimadárnak néznek.
2020. dec. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%

Egész írásodban mentegeted a párod meg a szitut.

Legjobb barátja, keféltek, de már jajj nem úgy néz rá.

Szelfiket küldözget, de jajj nem is olyat.

Belekotyog abba, amihez semmi köze, de jajj biztos csak jó indulatból.


Nagyon vaksi vagy és magadat is itt győzködöd csak, hogy ez így jó, holott az egész szituáció gáz és hülyének néznek.

2020. dec. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%
hat erdekes szitu, nagyon erdekes. Szerintem visszafogottan, ugymond diplomatikusan allj ki magadert, nem kell konfrontalodni. Nehanyszor elmondod higgadtan remelhetoleg megerti. Ha megsem eri el kivant hatast akkor kell a kovetkezo szintre lepni. Beszelni baratoddal vagy erelyesebben csaj fele fellepni.
2020. dec. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Tini kérdés ugye?
2020. dec. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
Én hazaküldtem volna a csajt. Azzal a címszóval, hogy nem tűröm, hogy állítólagos haverok flörtöljenek a párommal, így viselkedjenek velem szemben az otthonomban. A párodnak is el kellett volna magyaráznod. Ha nem érti, mehet utána. Nem is értem hogy van ilyen 0 önbecsülésed. Ez a csaj ott melegít a pálya szélén, meg akarja szerezni a pasidat.
2020. dec. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogyha most elkezded kimutatni, hogy mennyire idegegesít téged a csaj akkor azt mondják rád, hogy "túl reagálod" (ez nincs így, jogosan vagy kiborulva) és téged állít be" rossznak" Szerintem óvatosan próbáld leépíteni a csajt. Csinálj olyan programokat, ahol a pároddal kettesben vagytok és vmi ürüggyel, érd el, hogy minél kevesebbet találkozzanak és beszéljenek. De semmiképpen se szidd őt a párodnak, mert akkor azonnal levágja, hogy ellene akarod őt fordítani. Inkább érd el, hogy ne legyen neki olyan fontos ez a barátság. A lányt meg idegesíteni fogja, ha te továbbra is kedves vagy és nem talál rajtad fogást.
2020. dec. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
97%
Azért tudod ez főleg a barátodon múlik mennyire engedi belefolyni az életébe még ezt a lányt. Ha annyira zavarná a jelenlete és a bekavarasai már elhajtotta volna a fenébe a csajt. Úgy tűnik ez nem egy lejátszott meccs közöttük, hiába van mindkettőnek valakije, nem hiszem, hogy csak sima tiszta baráti érzelem van közöttük. A többi csak porhintés. Mint egy hosszú szappanoperaban.
2020. dec. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
97%

Egyébként nekem az is érdekes ebben a sztoriban, hogy a pasid anyja elvileg ajándékot küld a csajnak karácsonyra. Már nem azért...

Az én anyám is vendégszerető, jóban van a barátaimmal. Ajándékot mégsem küld a barátnőimnek(nő vagyok, a barát barátnőimnek).

A páromnak szokott adni ajándékot karácsonyra.

Azért ez is nagyon nagyon furcsa.

2020. dec. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
75%

#8: pont ez a legkevésbé furcsa, és az anya annak küld ajándékot, akinek akar. Ehhez semmi, de semmi közük a kérdezőnek.


A csajnal nem kuallnid kell magadert, hanem lexarni és elküldeni valahova. Ne foglalkozzon olyannal, amihez semmi köze.

2020. dec. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
És nekem is az jott le, mint előttem valakinek. Túlideológizold az egészet. Egyáltalán nem olyan kerek a szitu.
2020. dec. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!