Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne elmagyarázni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne elmagyarázni a férjemnek, hogy nekem is szükségem van olyan időre, mikor azt csinálom, amit szeretnék?

Figyelt kérdés
Mindig az a válasza, hogy oldjam meg. Igaz, ő sosem mondja el, hogy hova megy, mi a programja. Ő úgy jön megy, ahogy kedve tartja. Arra nem képes, hogy megmondja, hogy ma mit tervez, megy dolgozni, vagy itthon lesz. A gyerek miatt nem foghatom magam és mehetek el itthonról. Kedd óta szabin vagyok, azóta csak főzök, takarítok, játszok a gyerekkel, pakolok. Úgy szeretnék kicsit kint lenni, de egyik sem akar velem jönni. Ha egyedül megyek, akkor biztos pasizni megyek. Így ülök itthon és szép lassan elsenyvedek.
2020. dec. 26. 09:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%

A helyzet az, hogy ezt már rég le kellett volna tisztázni, és ha nem képes rá, akkor nem kellett volna hozzámenni.

Így sok választásod nincs. Ha nem érti meg (márpedig úgy sejtem, jópárszor már megpróbáltad neki elmagyarázni), akkor kér lehetőséged van: így éled le az egész életedet, vagy elválsz.

2020. dec. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
10%

Esetleg megbeszélni vele?


Bár látom, hogy te sem az alapján válaszottál férfit, hogy intelligens legyen, így utólag kár siránkozni, hogy nem lehet vele beszélni. Amikor összejöttetek akkor kellett volna figyelni, hogy az IQ-ja és a karizma közül melyik a nagyobb...

2020. dec. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
10%
Kötelező volt szülnöd?
2020. dec. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
16%
Bébiszitter
2020. dec. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
4%
#3: a gyereknek kettő dzulihf van.
2020. dec. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen elmondod, mikor épp otthon van, hogy te most mentél, övé a gyerek, pá, majd jössz.

A gyereket meg fogod és viszed, szó nélkül mentek, jöttök.

Azt miért nem kérdezheted meg, hogy mi a terve? A felsége vagy a cselédje vagy? Én b.nék főzni, megmondanám, hogy ÉN a mai napra pihenést terveztem. Oldja meg a kaját, felnőtt ember.


Azon meg kicsit kezdj el gondolkodni, hogy mi a különbség közted és egy elvált nő közt. Kevesebb a házimunka, több a szabadsága. Először finoman célozz rá, hogy te így nem vagy boldog ebben a házasságban, egyre kevesebb okod van benne maradni. Ha nem érdekli, nem javít, akkor válj el nyugodtan, már nem érdekled.

2020. dec. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
0%

Szánalmas, mikor egy nő, egy anya sajnáltatja magát, mintha nem ő, önként ment volna bele a helyzetbe.

Addig pattogsz, amíg ki nem dob a férjed, és akkor majd sipítozhatsz, hogy hiányzik az "énidő".

2020. dec. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
78%
Egyszerűen oldod meg. Felöltözöl, elköszönsz, és közlöd, hogy majd jössz. Már csak azért is megtenném a helyedben, hogy megnézzem az arcát. Miért vagy egy érzéketlen f.sz lábtörlője? Válj el, akkor csak egy gyereked lesz és kéthetente egy egész hétvége szabadidőd.
2020. dec. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Nem sipítozok. Csak mikor sajnálni kell, mert ő nem csinálhatja, amit akar. Minden évben síelés, pecázik, mikor kedve tartja. Pl 24én délutánig. Majd befeküdt a tv elé, egész este aludt. Tegnap egész nap szabotálta a karácsonyt anyuéknál. A közölte, csak én vagyok a hibás mindenért, én cseszem szét a hangulatot.

Sosem hallgatja meg az érzéseimet mert azok hülyeségek. Az hülyeség, hogy nem az ő kívánságai az elsők. Nem örül a gyerek örömének. Gusztustalan dagadt malacnak tartja. Tegnap közölte vele, fulladj bele a szaloncukorba, mert evett 1 szemet.

2020. dec. 26. 10:28
 10/29 anonim ***** válasza:
88%
9 Meg se próbálj változtatni, hagyd ott a francba. Gusztustalan jószág a férjed, megváltozni sosem fog, csak rosszabb lesz. Legközelebb mikor hazaér azzal foggad, hogy voltál ügyvédnél, majd megkapja a válási papirokat.
2020. dec. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!