Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy felnőtt (? ) nőnek, ezeket miért kell elmagyarázni?

Figyelt kérdés

Miért kell(ene) 40 évesen elmagyaráznom valakinek, hogy:

- Hová megyek.

- Minek megyek.

- Kivel megyek.

- Az a Gabi a telefonban Gábor vagy Gabriella.

- Ki volt az a nő az étteremben, akivel a barátnője látott.

- Mire költök.

- Miért nem hívom 5 percenként.

- Miért nem vagyok a Fb.-n vagy a Viber-en.

- Miért alszik nálam a munkatársam, aki történetesen nő.


Miközben csaj találkozgatunk!!! És sajnos 10-ből 9 ilyen, vagy rosszabb!



2018. dec. 28. 13:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül van, ami tényleg túlzás... de azért, még ha csak találkozgatás szinten is van a dolog, azért ha ellenkező nemű nálad alszik, sztem a másikkal szemben korrektség az, ha elmagyarázod, nem úgy vagy vele, hogy "hát kummantok neki meg amúgy is mi köze van hozzá". Az, hogy hova, meg mikor... nem tudom, ismerkedésnek milyen szakaszában vagytok, de én pl. ha mondjuk nem 1. vagy 2. randi, ha szimpatikus az illető és beszélgetünk is már sokat, akkor elkezdek aggódni, ha nem érkezik meg időre, ilyesmi. Ezeket meg sztem egy "felnőtt" férfinak illene figyelembe vennie - érzelmi intelligencia.
2018. dec. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%

Kezdd azzal, hogy elmagyarázod, hogy amíg csak találkozhattok, addig te jogot formálsz arra, hogy ezekről ne kelljen számot adni. Pontosan határold be, hogy ez meddig áll fenn.

És ha tiszta a kép, akkor te se rabolod az idejét olyannak, akit zavar, ha te ezt bejátszod.

De gondolom ezt azért kell 40 éves embernek magyarázni, mert te is tudod, hogy ha azzal nyitsz, hogy még hónapokig azzal alszol, akivel akarsz, és olyan görbe utakon jársz, amikről nem akarsz beszámolni, akkor 10 nőből 9 be se enged a bugyijába.

2018. dec. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

O tudja, hogy csak "talalkozgattok" vagy azt hiszi, hogy kezdodo parkapcsolatban vagytok?

Ezt oszinten tisztaztatok?


Elobbi esetben valoban kisse tulzas a dolog, utobbiban meg a kerdesek 80%a tok jogos.

2018. dec. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert rengeteg rossz tapasztalattal rendelkezik már, éppen a felnőttsége okán.
2018. dec. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Te sem véletlenül vagy egyedül a vén fejeddel..
2018. dec. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha 10/9 az arány, akkor nem vagyok benne biztos, hogy a nőkkel van a problèma. Inkább az itt a gond, hogy te csak találkozhatsz, ők meg kezdődő párkapcsolat szintjèn kezelik. Azèrt az emberek többsège, mèg ha csak a randiknál is tart a dolog, azèrt elvárja, hogy ne csak egy vas legyen a sok közül. Te meg úgy gondolod, hogy addig szabadon èlhetsz, addig randiszgathatsz más nőkkel ètterembe, meg nyugodtan nálad "alhatnak" női munkatársak. Elèg szomorú, hogy ezt egy 40 èves embernek el kell magyarázni mièrt gáz. A többi felsorolás ugyan tènyleg túlzás, de azt gondolom, okot is adsz minderre.
2018. dec. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
10%

"Egy felnőtt (? ) nőnek, ezeket miért kell elmagyarázni?" Nem kell.


Egy személyes javaslat: keress valakit, akinek magasabb az EQ-ja.

2018. dec. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván senkinek nincs joga számonkérni vagy ellenőrizgetni a másikat, de... Ha az elején azt mondod, ez egy alakuló kapcsolat, jogosan esnek rosszul a nőnek a fenti dolgok. Mármint a nagy részük, úgy tízből hat pont,amit leírtál.
2018. dec. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

A szemét, rá mert kérdezni, hogy miért alszik nálad a női munkatársad.


Én lelépnék a helyedben, nagyon gyorsan...

2018. dec. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Igy soha nem lesz nőd! 🤣
2018. dec. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!