Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom agresszív? Hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom agresszív? Hogy lehet védekezni?

Figyelt kérdés

Együtt élünk, 30as korosztály, én vagyok a nő.

Sok hullamvolgy volt a kapcsolatunkban, de most mar sikerült havi 1 civakodásra csökkenteni, amire még azt is mondanám, hogy belefer a temperamentumosabb embereknel. Mem Mónika show, hanem nezetelteres. Viszont nalam ebbe nem fernek bele karomkodasok, es indulatossag fizikailag. Sokat dolgoztam magamon, tudom a hibaimat, amin tudok, azon igyekszem valtoztazni részemről, még külső segítseggel is. Vannak múltbeli seruleseim

Egy dolog az, amibol nem tudok leadni, az a feltekenyseg, de nem beteges szinten. Neha napjan jon elo, ha úgy fogalmaz a parom, es mar sikerul tullepnem rajta 1 óra alatt. Ezen kívül igyekszem a kedveben jarni, torodom vele, fozok, simogatom.


Magas pozícióban dolgozik, és elég lekezelo tud neha lenni, ha felidegesítik. Az utobbbi 4 hónapban elofordult parszor, hogy random indulatosan ert hozzám. Pl megmarkolta a hajam erosebben, es ugy tette arrebb a fejem, mert zavarta, hogy a szemebe megy, vagy enyhe szóváltásnal csúnyán beszel velem, hogy kussoljak. Szóltam szépen tobbszor, mindig elnézést kér, de most megint előfotdult, hogy kozonseges volt, elkezdtem emiatt csesztetni, hogy alljon mar le, es idegessegeben megszoritotta a hasamat kicsit a terdevel, mert alatta fekudtem. Raszoltam, eloszor tagadta, hogy nem úgy akarta, majd kozolte, hogy azt akarta, hogy álljak le.


Nem értem, ez micsoda? A legrosszabb, hogy amikor kiosztottam, elmondott mindennek, hogy idegbeteg allat vagyok es azóta hozzam se szól, neki all feljebb. Hogy lennek en idegbeteg, ha ő tette ezt? Nem ertem, hogy tud így ignoralni, es annyival elintezni, hogy velem van a baj, mert "csesztettem". Jogos dologert szóltam, amit mas az elsonel sem nézne el szerintem. Buntet a csenddel es terel, hozzam vag regi dolgokat.


Annyi munkám van ebben, és azt gondoltam, ha valtozom en is, szépen kerem dolgokra, akkor majd lesz hatása. Olyan, mintha nekem ezeket egyből el kene neznem annyival, hogy elnézést ker, ha pedig nem, akkor en vagyok a feszültsegkelto baratno.

Ugy erzem, minden felelősséget ram harit, es lelkiismeretfurdalast akar kelteni.


A szakításon kívül, van esely arra, hogy valtozzon, aki indulatos alapbol, es elo lehet belole hozni ezek szerint? Mondtam, hogy menjen ő is pszichológushoz, de szerinte velem van a baj, mert masnal ilyen nem történt nala. Pedig a szülei mondtak, hogy fiatalkent is indulatos volt..

Alapjáraton imad, es allandoan olelget, emiatt nem értem, hogy jöhet ki valakiből ilyen.



2020. dec. 26. 19:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%

Ti még nem túl régóta vagytok együtt.

Előbb-utóbb verni fog.

2020. dec. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%

Eloszor "csak" a hajadba markolt, most meg mar a hasadba terdelt.

Neked komolyan nem tunik fel, hogy ez csak rosszabb lesz?:)

30 koruli felnott ferfirol beszelunk, aki mar gyerek kora ota ilyen, es meg mindig nem ismerte fel a problemat, szerinted ennyi idosen tenyleg van esely ra, hogy megvaltozzon?

Ne legyel naiv kerlek, meg az elso komolyabb fizikai bantalmazas elott lepj le.

Konkretan azert bantalmazott eddig, hogy arrebb menj, mi lesz majd ha rendesen ideges lesz, akkor vajon mit fogsz kapni?

Nem ezt erdemled, meg most lepj ki ebbol a bantalmazo kapcsolatbol, hogy ne tudd a kesobbiekben elmondani magadrol, hogy teged mar vert meg az exed.

2020. dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%

Úgy védekezel, hogy szakítasz.

De ha te áldozat típus vagy, úgyis kivárod, amikor már meg is fog verni.

2020. dec. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy magadon dolgozol. De, még nem értél a végére. Miért írom ezt? Mert, aki már megdolgozott a maga belső démonjaival, az a külsőt is is elutasitja magától. Te még csak kérdezel, mert érzed, hogy vmi nincs rendben a társaddal. Még hosszú út áll előtted, mire ráébredsz, hogy ilyen ember nem igazi társad. Kívánom, hogy így legyen!
2020. dec. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

"De szerinte velem van a baj"


Soha nem fog valtozni.

2020. dec. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
magas pozícióban dolgozó férfi, talán te leszel a következő a tvben, akit majd összevert fejjel mutatnak majd? képzeld el hogy csak közmunkás, úgy már nem is olyan vonzó, főleg ha verekszik. vannak férfias férfiak, akik tudnak úgy ölelni, csókolni szenvedélyesebben, ahogy egy szubmisszív nő szereti mint te, mégsem agresszívak, válassz másikat.
2020. dec. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Szedd össze magad!

Nem vagy Te értelmiségi guminő!

2020. dec. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként totál egyszerű ez az eset. Van érzelmi intelligenciaban fejlett nő, meg van egy analfabéta társa. Melletted sokat tud majd fejlődni (ha nem beteg: nárcisztikus, stb.), de te a kínok kinjad eléd át, sosem leszel boldog. Ha gyereket szülsz tőlehhalmozottan rosszabb lesz, az ilyen azt érzi, h ő kiesett a kosárból. Ez a Jobbik eset. Ha beteg, akkor még nagyobb szívás. Nem tudom... Kell ez neked? Van okod rá, hogy mindezt bevallald, és rengeteg erőfeszítéssel, állandó figyelemmel, belső munkával, stb. minden osrcben kontroll alatt éljél, higy vmi normális kapcsolat kegyen köztetek? Nem lenne egyszerűbb egy normális, átlagos érzelmi intelligenciájú férfit keresnéd? Ha szeretsz szenvedni, akkor megtaláltad a helyed, ha nem, akkor ne is gondolkozz. Szakitanod kell. Nem érdemes kísérletezni, nem érdemes negvarni, hogy mire hogy reagál. Nem fogja megkoszonni, max a következő társa (feltéve ha nem kóros pszichológiai beteg). Ahh, mindegy, najd rájössz. Csak kérdés mikor...
2020. dec. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
MOST!!! Menekülj amíg még nem késő! Nem fog megváltozni, sokkal rosszabb lesz.
2020. dec. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Bízz meg 2-3, "kommunikáció - bézbózütő" szakon végzett, kitestnevelésezett szakembert, hogy keressék fel!
2020. dec. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!