Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Havi 1-2 szex az normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havi 1-2 szex az normális olyan pároknál, akik fiatalok és lassan egy éve együtt élnek? 1 éves a kapcsolat

Figyelt kérdés
2020. dec. 27. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindkettőnek ennyi az igénye, akkor normális. Ha szeretnének naponta, kétnaponta csak nem a párjukkal, akkor nem.
2020. dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szeretnék többször egy héten.. nekem más a szexuális étvágyam nagyobb...
2020. dec. 27. 21:24
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nem lenne normális.
2020. dec. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kb. a te igényed nevezhető szokásosnak. Vagyis a párodé semmiképp se szokásos, bár természetesen normálisnak nevezhetnénk. Ha neked ez így nem jó, a következő lehetőségek vannak.


1. Ennyire eltérő az "étvágyatok". Nektek kell eldönteni, hogy ebben tudtok-e kompromisszumot kötni, de ez óriási különbség.


2. Valójában nem érdekled a párodat. Vagyis egy számára vonzó nő mellett neki is hasonló igényei lennének. Kérdés, hogy akkor mit tartja melletted. Ennyire jól főzöl? :-)


3. Gátlásai vannak a szexben, ami, ha rendbe lenne hozva, akkor hozzád hasonló "étvágya" lenne. Erről sokat kell beszélgetni, kell egy nyitott személyiség hozzá, és hajlandóság, hogy elmenjen pszichológushoz.


Az a baj, hogy te kívülről legföljebb tippelni tudsz, hogy a párod melyik kategóriába tartozik. Szóval maximum annyit tudsz mondani, hogy ez neked elfogadhatatlanul kevés (ha tényleg az!), és ha ő így akar élni, akkor nem tudsz mellette maradni.

2020. dec. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező, azt még megpróbálhatod, h többször kezdeményezel, pl nem a megszokott szituációkban. Van h ellaposodik a dolog, de ha sikerül mondjuk 2naponta néhányszor egymás után, vagy szex után nemsokkal a következő menetre rávenni, akkor a másik fél is rászokhat, illetve a nőhet a libidója.
2020. dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Uccsó. Próbáltam, lekvázott és kínos neki
2020. dec. 27. 22:03
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem te vagy k...., hanem ő lehetne szerzetes. :-)

Szerintem a 4-es válaszomban írt 3. esetről van szó, csak ő nem nyitott személyiség és soha nem látná be, hogy valami gátlás van benne. Értelemszerűen így pszichológushoz sem fog fordulni.


Lehet-e tudni, hogy korábban volt-e kapcsolata, és azokkal a lányokkal is ilyen ritkán volt-e együtt, és ha igen, azokat a lányokat is zavarta-e ez?

2020. dec. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1 és 5 vagyok.

Oké, a sráccal gondok vannak a fejében. Gondolom túl fiatal vagy még ahhoz, hogy úgy élj mint egy rossz 30 éves házasságban, 50+évesen. Ennek így vége lesz, úgyis rá fogsz kívánni más férfira, mert ezt túl sokáig szerintem nem lehet bírni.

2020. dec. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fke ***** válasza:
R/deadbedrooms nézz utána. Magától ez jobb nem lesz csak rosszabb
2020. dec. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2,5 év kapcsi után hetente 2-3
2021. jan. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!