Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők milyen típusú férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők milyen típusú férfit szerettek?

Figyelt kérdés

Vékony izmos? Ha igen miért?


Macis picit izmosabb/azért van kis has mell? Ha igen miért? Az nem indok hogy lehet ölelgetni?


Ha csak testet néztek mi alapján valasztotok ( most hagyjátok ki hogy a személyiség csak a test)


Ha esetleg macisabb baratotok van de egyébként egy vékonyabb izmos sracra jobban felizgultok ez miért van? Köszi a női és férfi na meg normális válaszokat előre is!



2020. dec. 27. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Az izmos férfiak tetszenek, de nem az a tipikus konditermes szépfiús, hanem ahol van egy kis zsír is, és picit már macis, de arányosan. Számomra ez a legvonzóbb testalkat, lehet azért, mert biztonságban érzem magam mellettük meg jó ilyen hozzájuk bújni. Ennek ellenére volt vékony barátom is, mert elsősorban nem ez a döntő szempont.

20/L

2020. dec. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem a farka utàn megy, miért ?mert az ember már kiemelkedett az állatok közül.

All in one nem kellesz a nőnek nem a csak a testalkotod nem kell.

2020. dec. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ideálom a kérdés, aki után megforduloka strandon, akkor a 175-180 cm magas sportosan szálkás pasik tetszenek. Az az izomzat, ami inkább hasznos, mint látványos, de feszes testet eredményez.

Ha az a kérdés, hogy milyen a párom, 168 cm, 80 kiló, komoly izomzat karon, háton, lábon, közepesen kidűlledő has de kevés zsír.

Azért ő lett a párom, mert nagyon sok minden alakítja, hogy ki tetszik, a külső csak egy része. Az ő külseje eredetileg nem fogott meg, nem volt vele bajom, de semmit nem indított el. Viszont napokig össze voltunk zárva, így nagyon sok egyéb vonását is volt időm megismerni. A mozgása, kiállása, kommunikációs készsége, ambíciói, kitartása, humora, magabiztossága, stílusa és utóbb a szex, a hasonló életszemlélet, a hasonló tervek kialakították és azóta is fenn tartják az érdeklődésem, nagyon hamar kialakult a szerelem és onnantól azt mondhatom vonzó a számomra a külseje is. Nem cserélném el őt, egy olyan férfiért, aki jobban az esetem. 5 éve együtt vagyunk.

A jellemet, kisugárzást nem lehet külön venni a vonzalomtól. Nálam legalábbis biztos nem.

2020. dec. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat várom a többit is érdekelne :)
2020. dec. 27. 21:41
 5/10 anonim ***** válasza:

Pl ez a testalkat, na meg a pasi se rossz ;)

[link]

Nem szeretem a mackósabbakat, se az agyongyúrós izompacsirtákat.

Nekem ez a szexi, a szép, amire nőiesen csorgatom a nyálam.

2020. dec. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hú eddig inkább a vékonyabb izmos palik állnak "nyerésre" . Kíváncsi lennék a kicsit izmos mackosabbat miért választják? Mit tartanak benne szexinek? Na ha barátnőm megkérdezném erről hasonló testalkatú vagyok sztem nem tudna válaszolni :D
2020. dec. 27. 21:58
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Kövér, alacsony, kopasz 💗
2020. dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én háromszor voltam szerelmes (hosszú évekig). Először egy vékony, nagyon intellektuel srácba, aztán egy igen mackós magasba szép hosszú lábakkal, most egy köpcös, izmos hátú, jó fenekű vörösszakállúm van. :D Inkább a duma fog meg, ha már egy húron pendülünk, közös a humor, értékrend, és megszerettem, mindenét szépnek látom. És utána nagyon kötődöm, az illatához, hangjához, mindenhez.
2020. dec. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a test másodlagos, ha nem szélsőséges - tehát nem anorexiás / 10éves kisfiú testalkatú, nem túlgyúrt, nem szumóbirkózó. Az eddigi egyetlen exem túlsúlyos maci volt, és szerettem a testét is. Nekem az arc az elsődleges, az kell, igazán tetsszen. Magasságra meg legyen nálam magasabb, az sem árt, ha fel tudok mellette venni egy 6-8 cm-s magassarkút, de mivel 156 cm vagyok, ez annyira nem kivitelezhetetlen.
2020. dec. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Linó03 ***** válasza:

Ha csak a test, akkor az ideál számomra magasságra kicsit magadabb mint én (én 173 cm vagyok).

Az alkat függ nekem kicsit a kortól is. Ha 25 éves, akkor nem tetszik, ha hasa van. Ha 40, akkor minimális has kifejezetten bejön (nem az, ami átbukik az övön és lelóg, vagy gyűrődik, ha meztelenül áll, csak azért mégsem tök lapos). Az egyéb testrészek tekintetében a túlizmoltat és nagyon szálkásat nem szeretem (szépnek, igényesnek tartom a kidolgozott férfitestet, de nem arra bukom), talán az a "vastagság" jön be, úgy tudnám megfogalmazni, hogy amikor tudod, hogy van rajta tartalék, de nem tudod konkrétan megmutatni, hogy hol. És én kifejezetten szeretem a szőrt a férfitesten.


24/L

2020. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!