Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy olyan lány akinek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan lány akinek volt már barátja az tuti nem jönne össze velem akinek nem volt még barátnője?

Figyelt kérdés
24F
2020. dec. 29. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ettől függ.

Ha rendben vagy, összejönnék veled így is.

Ha nem, akkor meg nem amiatt, hogy nem volt még kapcsolatod.

2020. dec. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ettől függ, lényegtelen...
2020. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Én összejönnék veled.
2020. dec. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%

Felnőtt kapcsolati rovat.


Egy csomó mindenről lemaradtál eddig, fogalmad sincs, milyen egy kapcsolat, nem tanultál meg kapcsolatban lenni.


Szerited mi az, ami miatt egy nőnek mégis téged kellene választania? Mit tudsz nyújtani neki? Mert az, hogy szeretnél kapcsolatot kb semmit nem jelent egy másik embernek.

2020. dec. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Én már jöttem is össze ilyennel, meg valószínűleg továbbra is megtenném, ha ilyen jelentkező akadna, viszont most már nem olyan szívesen, mert rájöttem, hogy ebből azért nagyon is adódhatnak problémák, viszont nem sokkal több vagy nagyobbak, mint egy másik kapcsolatban, ahol tapasztalat van, de valami ugyanúgy nem fog 100%-osan egyezni a két fél gondolkodásmódjában.

25/N

2020. dec. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet kijelenteni. Csak azért nem esel ki a rostán, mert nem volt csajod. Akkor lehet gond, ha azért megvan rá az ok (büdös vagy, bunkó vagy, túlzottan válogatsz / kategórián felül keresgélsz stb.).
2020. dec. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Mivel van ezzel kapcsolatban pár rossz tapasztalatom, így nem, én nem jönnék össze olyannal. De ez az én döntésem, nem univerzalizálható minden lányra. Sok olyan van, aki még biztosan ad esélyt. :)
2020. dec. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!