Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az milyen már hogy a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen már hogy a lány barátja elmegy a haverjaival meg más csajokkal kajálni meg minden, de közbe barátnőjének nem szol? Ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 23:47
 1/8 Fke ***** válasza:
miért szólna?
2012. dec. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát talán mert van egy barátnője?!
2012. dec. 8. 23:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt. Ő elment mozizni (bár erről tudtam) meg kocsmázni erről már nem tudtam majd csak utána mondta el. És mi lett belőle?! Szakított velem mert szerinte túl féltékeny vagyok és abszurd amit csináltam.
2012. dec. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fke ***** válasza:
arra nem gondoltál, hogy lehet mondjuk meg kell beszélnie velük valamit? én pl nem szólok mindig a csajomnak, ha kimegyek ebédelni meló közben.
2012. dec. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
00:00 aha persze ....
2012. dec. 9. 00:06
 6/8 Fke ***** válasza:

?? komolyan mondtam. pl amikor még egy helyen dolgoztunk a barátnőmmel, akkor kimentem a kollégákkal kajálni nélküle, mert tanácsot kértem, hogy szerintük mit adjak születésnapjára.


miért vagy ilyen ideges emiatt? miért nem beszéled meg a pasiddal?

2012. dec. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs ebben semmi. Nem kell mindenről beszámolni, meg nyomon követni. annyira gáz ez
2012. dec. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem értem a felháborodást, talán tilos neki másokkal lógni? mi ez, kapcsolat, vagy börtön? egy kis bizalom, basszus.. 24/N
2012. dec. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!