Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó pont a kapcsolatteremtésben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó pont a kapcsolatteremtésben? Akinek már van barátja, barátnője, hogyan gondolja ezt?

Figyelt kérdés

Az jó ha egy lánynak van humorérzéke és mindenre van egy sziporkázó megjegyzése?(nem gúnyos,hanem vicces)

És az, ha szeret játszani,és tinédzser korára még elég sok seb van a lábán/karján?



#lány #tini #dontgry #fourteenyears #novemberrain #imcrazyaboutslash
2013. nov. 23. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ember válogatja, hogy jó pont-e. Nálam igen.
2013. nov. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálam szempont volt.

Én valamiért szeretem cinkelgetni azt,akivel együtt vagyok és az a legjobb,ha ilyenkor a párod vissza is tud vágni.


Azzal sincs baj.

2013. nov. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!