Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretőm van,házas nő,igazad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőm van,házas nő,igazad mondhat vagy csak azt mondja amit hallani akkarok?

Figyelt kérdés

Azt mondja hogy nem szereti az urát,nem fekszik le vele már évek óta. Engem szeret.

otthon nem beszélnek egymással, ha 8gen akkor veszekednek,undorítónak tartja. 5éve van köztünk a kapcsolat. Szerintetek igazad mondthat hogy semmi nincs köztük,hogy együtt élnek?



2020. dec. 30. 00:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Kérdezd meg tőle. Itt szerinted ki tudja ezt megmondani?
2020. dec. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Biztos van itt olyan emberke aki ebben szakértő.
2020. dec. 30. 00:33
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy "szakértő". Minden ember személyisége más. Van aki tényleg nem fekszik le a másikkal, van aki igen, csak hogy ne legyen plusz feszültség. Amúgy meg mit féltékenykedsz? Te csak egy porszem vagy a nem létező gépezetben. Ha szeretne, már elhagyta volna a párját.
2020. dec. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Linó03 ***** válasza:
100%

Itt mindenki mindenbem szakértő 😆

A ti 5 éves ismeretségeteknél senki nem tudja jobban megmondani itt. Ha benne nem bízol, akkor esetleg kérdezd a férjét...

2020. dec. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem mindegy? De tényleg, nem mindegy?
2020. dec. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Azt nem mondta, hogy mi a retkesért nem válik el tőle és hagyja ott? Csak érdekel.

Amúgy ha 5 éve nem lenne szex, már a férje beadta volna a válást. Főleg, ha sokat veszekednek.

2020. dec. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha öt év után is folyamatosan ezt mondja, akkor nem igazán értem, hogy mit keres még otthon. Ezek szerint nem lehet annyira szörnyű. Bár szerintem minden szeretőt tartó férfi és nő ezt mondja, hogy nem jó otthon. És csodák csodája, mégsem válnak 🤷‍♂️
2020. dec. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
5 éve 😂 hallod pénzt ne adj neki, csak nagyon keveset, vagy amennyit később nem sajnálnál, hogy neki adtad. Időt meg csak annyit pazarolj rá amíg a farkadon van.
2020. dec. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak azt mondja amit hallani akarsz.


5 év az sok, ha annyira szeretne téged réges rég lépett volna.


Azt is kétlem, hogy otthon nem szexel.

Szerintem még élvezi is, hogy 2 farokkal játszhat.

2020. dec. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszéd meg az urával, ő hogyan látja a helyzetet:)
2020. dec. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!