Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon vágyom szeretőre, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vágyom szeretőre, de nem merem meglépni a megcsalást, veletek is volt már ilyen? 23n

Figyelt kérdés

Nagyon vágyom egy szeretőre de egyidejűleg viszont tudom hogy ha megtenném végtelen Bűntudatom lenne a párom iránt akit egyébként nagyon szeretek.

5 éve vagyunk együtt, voltak jelentkezők akikkel félre léphettem volna de mindig vissza léptem vagy bele se mentem eleve. Vágyom az újra és az izgalomra, mégsem vagyok képes megtenni.

Mivel lehetne ezt a vágyat megszüntetni?


2020. nov. 4. 23:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
67%
Nem lehet.
2020. nov. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
23 éves kis takonyként mit akarsz szeretősdizni? Alig éltél még kapcsolatban, de már félre akarsz baxni? 3 gyerek után meg 20 év házassággal később az ember még csak-csak megérti, hogy miért nem szakítanak inkább a búsba... De te?
2020. nov. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Szar dolog ám megcsalva lenni
2020. nov. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es

Nemtudom mennyire volt világos de nem arra terjed ki a kérdésem hogy tudnék túlesni a bűntudaton és félre kefélni, hanem arra, hogy lehetne ezt a vágyat megszüntetni, hogy eszembe se jusson ilyen. És nem, nem szeretnék szakítani mert szeretjük egymást

2020. nov. 4. 23:24
 5/25 anonim ***** válasza:
22%

Nyugi, az emberek több, mint fele félrelép. Természetesen itt nem, mert itt jóval több a szűz és megkeseredett ember, mint máshol.

És sehogy sem fog megszűnni a vágy. Vagy nem passzoltok egyáltalán a pároddal vagy nem élted még ki marad.

2020. nov. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

Ha férfi lennél, tudod, hogy mit kapnál itt?

Miért vágysz másra? Akkor nem szereted igazán. Hagyd ott. Úgy lenne tisztességes.

2020. nov. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szakítanál, az tisztességesebb lenne a másik féllel szemben.
2020. nov. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
37%
#6: Férfiként itt gyakorlatilag mindenért kikapna... :D Sőt, még a nők is kikapnak, akik 1-1 témában egyetértenek a férfiakkal.
2020. nov. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%

6# Ezt most nem vágom.

A férfi megcsalás is megcsalás. Mi a különbség?

(F)

2020. nov. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%
Ő szeret teged, szívét-lelkét, testét, mindenét megosztja veled, te pedig fogod magad és belétörölnéd a lábad? Bele tudnál utána nézni a szemébe? Azt a valamit, ami miatt nem, lelkiismeretnek nevezzük.
2020. nov. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!