Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy sok férfi a párkapcsolat elején mindent megtesz a nőért, "körberajongja", miután megszerezte, utána csak várja a sült galambot?

Figyelt kérdés
Később már nem olyan érdekes a nő? Miért lehet?
2020. dec. 30. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Ezt egyszer már kérdezted.
2020. dec. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Ha már lelőttem a vadat, kizsigereltem, és hazavittem, akkor minek mászkáljak tovább az erdőben?
2020. dec. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Nem, ez tévedés. Nem "sok férfi csinálja", hanem vannak ilyen férfiak, te pedig nem választasz körültekintően az összes férfi közül, hogy ezt a típust elkerüld.


Ennyi

2020. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon egyszerű. Az ilyen férfiaknak kb. 0 az érzelmi intelligenciájuk. Viszont bocs, de az meg a te dolgod, hogy kellő emberismerettel felismerd, ha valaki csak megjátssza magát (nem hiteles) a "mézeshetes" (= udvarlós) időszakban.
2020. dec. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6%
Ugyanazért, amiért a nő csinálja. Ahogy meg gyűrűzve a liba, sárkánnyá változik.
2020. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert szart választottál. :) Érdekes, nálunk nincs így.
2020. dec. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez a sült galamb konkrétan mi?

Es ezt a körülrajongást se nagyon értem.

Például meddig szeretnéd,hogy körülrajongjon,és te eközben mit csinálsz?

Ugyértve mit nyújtasz,hogy tovabbra is lelkesedve ugráljon körülötted?

Esetleg nem e részedről van e ez a sült galamb várása?

A kapcsolat ápolasa nem csak a ferfi feladata,hanem a tiéd is,hogy érdekes maradj.

2020. dec. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!