Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet még attól a párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet még attól a párkapcsolat, hogy a párom gyakran csavarog?

Figyelt kérdés
Például ma is elment egy haverjának segíteni fát vágni, visszajött 3-4 óra hossza múlva. Délután elment cigit venni, hazajött 2 óra múlva mert összefutott egy régi ismerősével stb stb. Mindig ilyen volt, és ugye régen együtt is mentünk sokféle, de azt hittem ha gyerekünk lesz változtatni fog ezen. Éli a világát, én meg lesek itthon a gyerekkel és ha szóvá teszem még neki áll feljebb mert ő dolgozó ember és neki ez a kikapcsolódás.
2020. dec. 29. 17:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Persze, hogy működhet ha van elég együtt töltött idő is melette. Ezt pedig ti határozzátok meg, mennyi szükséges, van akinek több van akinek kevesebb.
2020. dec. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
63%
Érettlen családhoz, örül ha szabadulhat. Volt nekem is egy ilyen napom, már egy éve jártam egy anyukával vele meg a kislányával elvoltam nagyon jól. De aznap jöttek a rokon kölykök is tél volt de fulladtam meg azt éreztem, nekem onnan el kell mennem.
2020. dec. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
47%
Lehet hogy csajozik
2020. dec. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%
Azt hitted, a gyerekkel majd megváltoztatod. Na, itt rontottad el.
2020. dec. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Én is így érzem, hogy örül ha szabadul tőlünk. Gyerekkel se nagyon foglalkozik, én vagyok vele mindig szinte. Fusztrál már nagyon ez az egész. Pedig 40 éves már, nem huszonvalamennyi. Karácsonykor se volt olyan nap, hogy ne menjen el valamelyik haverjához. Nem tudom mi lesz ennek a vége de már nagyon kezd elegem lenni.
2020. dec. 29. 18:04
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem akartam megváltoztatni hanem azt hittem gyerekkel is megyünk sokfelé. Már 3 éves, nem csecsemő. És lesünk itthon. Nem hiszem, hogy csajozik mert munkásruhába megy meg nem is fürdik semmi mielőtt elmegy
2020. dec. 29. 18:06
 7/29 anonim ***** válasza:
79%
Alaposan meg kell nézni, kinek szülünk. Még mindig túl alacsonyak a nők elvárásai.
2020. dec. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Gyereket is annyira akarta mint én, ha nem jobban.
2020. dec. 29. 18:07
 9/29 anonim ***** válasza:
92%
De ha ilyen volt, miért csodálkozol?
2020. dec. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megváltozni.
2020. dec. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!