Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hagyjam vagy ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Elég hosszú lesz, szóval bocsi.

Na munkahelyet vàltottam és itt megismerkedtem egy sràccal. Nem igazán érdekelt eleinte aztán folyton beszélgetni kezdtünk stb. Aztán be jelölt fb-on és ott láttam, hogy van már 8 éve barátnője. Akkor úgy döntöttem, hogy oké helyes de hagyom. Rám írt, hogy mizu stb néha elcsevegtünk de semmi extra. Aztán találkoztunk élőben is és hát kezdett valami kialakulni. Aztán többször találkoztunk és össze keveredtünk. Eleinte nagyon élveztem a titkos romàncot de be is akartam már párszor fejezni csak mindig valahogy vissza engedtem. Most ott tartok hogy szinte minden nap jön és vesz nekem virágot stb ír egész nap 0-24 de sosem beszél arról pl, hogy elhagyná a barátnőjét amit amúgy nem értek hisz 8 éve vannak együtt de se gyerek se eljegyzés semmi. És még csak tervbe sincs. Szóval nem értem mit akar tőlem vagy tőle.

Nos aa kérdésem annyi hogy mit tegye. Hagyjam vagy folytassam hátha.



#szerető #Hagyni vagy ne
2020. dec. 31. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy mit mondunk, folytatod. Aztán, miután szerető lettél, majd feljössz az oldalra és beállsz azon nők sorába, akik panaszkodnak a csúnyagonosz pasik miatt és magukat előadják a legnagyobb szentnek.
2020. dec. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Ringyo vagy. Ne hagyd, kerülj a barátnő szerepébe aztán legyél te a megcsalt.

Ez a pasi egy álom lehet...

2020. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szüljél!
2020. dec. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd. Te is hasonló képpen fogsz járni.
2020. dec. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Folytasd csak, annál jobban pofára fogsz esni és meg is fogod érdemelni.Így jár aki egy ócska lotyóra degradálja magát, ennyit érsz 😊
2020. dec. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg akar dugni.
2020. dec. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
És te egy ilyen szitura éveket el fogsz még vesztegetni? Ha veled akarna lenni, már rég felvállalt volna és anőja se lenne sehol. Ne a mézes mázos szavakat nézd, hanem a tetteit.
2020. dec. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igazán őszinték voltak, de segítettek abban hogy belàssam igazatok van. Még sosem voltam ilyen helyzetben. Mindig engem csaltak meg, és sosem akartam ezt megtenni mással, de így alakult.


Köszönöm még egyszer a válaszokat.

2020. dec. 31. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!