Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem folyton csak alszik/T...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem folyton csak alszik/Tv-zik/számítógépezik itthon, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjem f5-kor kel,és fizikai munkát végez.Nade akkor is...Sokszor már du 4-kor elalszik(és igen néha egy huzamba másnap reggelig).A szabadnapját is jobbára átalussza...Ha nem alszik akkor a Tv-előtt puttyad.Sose megyünk sehová,ő egész nap kinn van,nem vágyik rá(kertészetben dogozik,kertészmérnök,de mivel ugye válaság van átment költséghatékony munkaerőbe és az elküldött melósok helyett is be kell néha állnia).Én megértem valahol,de kezd kicst elegem lenni a lábujjhegyen járásból...Ha meg felébresztem valami csörömpöléssel(pl főzni,mosogatni merek!),akkor jön a morgás.És ez elég gáz így pláne 30nm-en:-/Már ideragad a seggem a szg-elé(nem elég a melóhyelemen..).Most is alszik már f4-óta...
2012. aug. 23. 18:29
1 2 3
 1/25 Hanariko ***** válasza:
hát én ezt nem bírnám ki, de ha most egyből azt mondom, hogy szakíts, akkor le leszek hurrogva, szóval beszélj vele, de úgysem fog sokat segíteni sztm...
2012. aug. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
ezt vele kéne megbeszélned. ha abszolút nem próbál tenni h ne így legyen akk....
2012. aug. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Már próbáltam beszélni sokszor.

A hangulatától függően 2 reakció van:

1.Megigéri,hogy majd változtat ,de minden marad a régiben.(jókedv esetén).

2.Lehurrog,hogy könnyű nekem én csak meresztem a fenekem a szg előtt a munkahelyemen,ha nekem is hajnal 6-ra kéne járni és ott egész nap rohangálni,én is örülnék,hogy lefekszem.(rosszkedv esetén).

Szóval ennyit a "beszéljükmeg"-ről...

2012. aug. 23. 18:39
 4/25 Shai-Hulud ***** válasza:
40%
Hagyd aludni szegényt, és gyere hozzám, majd én törődöm veled! ;-)
2012. aug. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyok r...,és nem azt kérdeztem kivel tudnám megcsalni.Normális válaszokat kérnék,köszi!
2012. aug. 23. 18:50
 6/25 Shai-Hulud ***** válasza:
69%

Ki beszélt megcsalásról?

Se piszkos a fantáziád!

Én csak azt mondtam, hogy törődnék veled.

(Rossz az, aki rosszra gondol.)

2012. aug. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Lepd meg egy wellness hétvégével, mozi vagy színházjeggyel...
2012. aug. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Neméppen állunk úgy Anyagilag,hogy tellne Wellness hétvégére...

Mozi/szinházra talán még igen,de nem szereti az ilyen meglepiket,mert akkor az van,hogy én ne szervezzem az ő életét,és ne állítsam kész tények elé.

Ha meg előre megkérdezem,akkor jön,hogy nincs kedve/későn kezdődik/ne adjunk ki erre ennyi pénzt,stb.Ha akarok menjek el valamelyik barátnőmmel.Hát,kösz.

Rossz,mert feleslegesnek érzem magam.Én most ehhez az élevitelhez minek kellek?TV.-zni/aludni nélkülem is tud(sőt inkább csak zavarom benne).Amúgy 4 éve vagyunk házasok,6 éve együtt.

2012. aug. 23. 19:07
 9/25 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem vagy R... de hát pont így szoktak kezdődni a megcsalások. Ami ebben a helyzetben nem is lenne annyira meglepő.
2012. aug. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Valahol őt is meg lehet érteni, biztos fáradt, mert kemény lehet, amit csinál. De azért hetente egy délutánt foglalkozhatna veled, elmehetnétek valahova, akár csak sétálni, vagy közösen főzhetnétek. Nem igaz, hogy nincs néha pár órája rád. De a legdurvább, hogy igénye sincs rá. Egyébként rengeteg ilyen férfit ismerek, de megoldást még nem láttam, csak beletörődést a nő részéről. Te ebbe ne törődj bele.
2012. aug. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!