Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan ember aki csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan ember aki csak ennek önmagában örülne?

Figyelt kérdés
Szóval a barátnőmmel 5 éve vagyunk együtt, ő tanítónő, de munka mellett fest, mostanában leginkább már csak eladásra. Szóval karácsonykor a fa alatt egy nagy furcsa alakú csomag várt, kibontottam, és egy festmény volt egyedi keretben meg mit tudom én. Egy olasz utcát ábrázolt ahol elvileg 3 éve voltunk, és nagyon romantikus volt, és emlékezetes. Hát neki biztos az volt de én kb semmire nem emlékszem belőle... teljesen kiakadt hogy én nem örülök hanem jobban tetszett volna bármi amit csak megvesz és kész. És hogy neki ebbe mennyi munkája van és a szíve lelke benne van meg minden. Azóta is mérges, ti értitek?

2021. jan. 1. 17:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
97%
Ritka egy f@sz vagy, bakker.
2021. jan. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
43%

Nem bunkó a kérdező sem, csak az a fajta érzéketlen realista ami manapság egyre gyakoribbá válik. És valamilyen szinten ez így helyes, mert a világunk is ebbe az irányba halad.


Bősz lepontozás előtt - én sem örülök ennek, de ezt látom.

2021. jan. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
18%

12 Ez így van.



Nézzünk csak meg egy példát.

Tételezzük fel, hogy adott egy reál beállítottságú, humán dolgok iránt kissé sem érdeklődő férfi(vagy nő). De a párja hobbiból verseket ír. A hobbi író partner ajándékba ír egy verset a partnerének, azzal a kísérőszöveggel, hogy a párja ihlette a verset.


Na most ezesetben is az ajándékozott a tapintatlan, rosszmájú bunkó? Holott egyértelműen sosem értékelte vagy kedvelte az irodalmat. Bizonyos szempontból még azt is lehetne mondani, hogy az ajándékozó kicsit egoista. Mert elvárja a párjától,hogy olyannak örüljön ami sose érdekelte, csak azért, mert az a saját szellemi terméke.

2021. jan. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

13.


Ilyen esetben nem feltétlenül jó ötlet összejönniük, kivéve ha valamelyikük (vagy legjobb esetben mindkettő) elfogadja a másik dolgait és vagy a művész fogja vissza magát vagy a reálos tekinti ezt aranyos gesztusnak. Ha ezek nincsenek meg, akkor ott súrlódás lesz. És még csak "hibás" sincs benne, a megítélés is csak nézőpont kérdése.

2021. jan. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
71%
Ne haragudjatok, én művész lélek vagyok, de ha én ihletek egy reálos embert valamire, az nekem ugyanúgy nagy dolog. Attól, hogy valaki nem szereti a verseket, szerintem még megható, ha a társa egy szerelmes verset ír hozzá. A festmény ráadásul más kategória, mert a verset nem lehet beárazni és elég hozzá egy darab papír meg egy toll, de a festményhez meg kell venni a vásznat, festéket, keretet és ráadásul más egy rakás pénzt fizetne érte ha jó. Nekem ne mondjátok, hogy azért mert valaki "reálos" mondjuk mérnök vagy matematikus vagy szerelő, ne értékelne egy szép festményt és ne tenné ki szívesen a lakásába, pláne, ha egy közös élményt ábrázol és olyan festette, aki szereti.Ehhez nem reálosnak kell lenni, hanem sötét, lelketlen bunkónak.
2021. jan. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, mi tartja össze őket? A szexen kívül persze. Jó kis kapcsolat ez így, valóban.
2021. jan. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
67%
14 Ez pontosan így van. Én erre a kérdésre is mondanám, hogy elég hasonló helyzet. Nem mindenki értékeli a művészetet, a festményeket. Ezen az sem sokat változtat,ha személyesen neki szól.
2021. jan. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
84%

15.


Na, itt a példa arra, hogy a dolog megítélése csupán nézőpont kérdése. A baj az, hogy ez elítélő hangnemmel párosul, holott csak két teljesen ellentétesen gondolkodó emberről van szó.



Ui: Én magam örülnék egy ilyen dolognak, sőt én is készítenék ilyet - ha tudnék - viszont megértem azt is aki nem. Vannak gyakorlatias emberek akiknek ez tényleg nem mond semmit, őket könnyű "lebunkózni", holott csak teljesen más az egész világnézete - innen ered a különbség.

2021. jan. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
52%
15 Hát ez az, neked nagy dolog. De a másiknak? Mindent be lehet árazni. Nem, nem mindenki értékel egy állítólag szép festményt. Masrészt ezek szerint te is egy lelketlen alak lehetsz (a te nézeteid szerint), hiszen egy vers értékét nem papírban és tollban mérik. Látod, ezek szerint te sem úgy értékeled, mint ahogy más elvárná tőled.
2021. jan. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
48%

15 vagyok és sikerült félre érteni, én verseket írok, én is írtam anno a férjemhez és ő is énhozzám. Én az anyagi értékre utaltam ezzel a képpel, hogy azért költött is rá, nem csak papírra írta. Nyilván nekem a vers nagyobb érték, de a festmény és dal is csodálatos.

Ha valakinek nem érték amit a szívéből ad a másiknak és ő ihleti javaslom, hogy ne akarjon gyereket, mert majd összetöri a kis szívét amikor a sarokba dobja a kréta rajzot meg egyéb alkotásokat amiket haza hord neki a gyerek.

2021. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!