Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el, hogy elfogadják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy elfogadják a szüleim és a barátaim?

Figyelt kérdés

Kétszer is szakítottunk, mert mindkétszer kb basztunk bele mindketten és nem változtattunk a problémákon a kapcsolatba, de most úgy döntöttük, újra próbáljuk... A kapcsolatunkról nem kérek véleményt, meg hogy felmelegítve a töltött káposzta se jó stb. :D

Én mindkét szakításkor nagyon kibuktam, kórházba kerültem, stb... pontosan ezért már mindenki haragszik az exemre vagyis mostmár újra barátom. Megoldás lehet, ha leül beszélgetni a családommal, barátokkal stb, elmagyaráz mindent, bocsánatot kér amiért összetört stb? Mert igazából csak erre tudunk gondolni, amivel kicsit is talán meglehetne őket lágyítani.


2021. jan. 2. 17:18
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
39%
Ha 1-2 vagy akárhány évig tart ez a mostani kapcsolat és boldogok vagytok, az szerintem elég lesz ahhoz, hogy megnyugodjanak a szülők és barátok.
2021. jan. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Megoldas lehet, bar ha az en lanyomat juttatna korhazba az exe, tobbszor is szakitanak es lathatoan az egesz kapcsolat mergezo, hat, nem szivesen latnam a csavot nalunk, sajnalom. Nem hulyek am a felnottek es a barataid, oka van, hogy nem birjak az exed. Bar nem tudom, hogy mi tortent koztetek, de lathatoan nem mukodtok egyutt valami jol, ez van, megesik, csak nem biztos, hogy eroltetni kene.
2021. jan. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
igen, nyilvan az en szuleim is igy allnak hozza ahogy te utolso... sok rossz tortent koztunk, de en nagyon ugy latom mindkettonk hibajabol, rossz es meggondolatlan donteseket hoztunk. viszont akarmi tortent koztunk, sose birjuk elfelejteni se a masikat, pedig mindketten probaltuk massal is, de a szivunk vissza huz egymashoz :( igazabol a szuleim is csak attol felnek szerintem, hogy ha ujra szakitunk ujra kikeszulok...
2021. jan. 2. 17:31
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

Hany eves vagy kerdezo? Tinikent elpazaroltam 4 evet egy iszonyuan mergezo sracra, azota is banom. Szakitottunk vagy 2 naponta, 4 ev alatt ketszer is kulon voltunk 1-2 honapra, de sajnos nem tudtam elengedni. Nem hallgattam akkoriban senkire, a srac miatt nem egy baratsagom ment tonkre, borzasztoan hulye voltam. Aztan csak sikerult megszabadulni tole, de honapokig zaklatott meg, meg anyamat is hivogatta, hiaba tiltottuk le a szamat, megoldotta, mar azon gondolkoztam, hogy rendorsegre viszem az ugyet, de vegul nem kellett, hatott a fenyegetes.

A legtobben valoszinuleg talasztalatbol beszelnek, mert ebbol kijonni jol nem lehet altalaban. Neha megesik, hogy sikerul ujra osszejonni es normalisan elni, bar a kornyezetemben is van jelenleg egy par, akik ezt eljatszottak, ossze is koltoztek, de 3 eve, amiota ez megtortent, a sracot nem lattam mosolyogni. Pedig eletvidam volt, tarsasag kozeppontja, azota meg kb melyrepules van. Nem ertem miert nem lep, szornyu ezt nezni.

2021. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

"Én mindkét szakításkor nagyon kibuktam, kórházba kerültem, stb"


Ami ilyen szinten nem működik, az sosem fog működni. Ha ennyire szereted a kórházakat, visszahúz a szíved oda, akkor hajrá!


Nyilván a szüleid, meg a barátaid látják kívülről a dolgot, téged meg elborít a rózsaszín köd, ami miatt nem tudsz reálisan gondolkodni.

2021. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Utolsó, írhatok privátot?:) Ott bővebben tudnék mesélni róla.
2021. jan. 2. 18:02
 7/25 A kérdező kommentje:
Utolso elott, bocsanat csak azota jott az ujabb valasz.
2021. jan. 2. 18:03
 8/25 A kérdező kommentje:
nyilván benne lehet az is amit az 5-ös mondd, de igazából én tényleg nem a kapcsolatunkról szeretnék tanácsot kérni, mivel sajnos szeretem, és én szeretném újra próbálni vele. Talán hiba, de hát majd rájövök akkor. :) Nélküle rosszabb...
2021. jan. 2. 18:05
 9/25 anonim ***** válasza:
Irhatsz, persze :)
2021. jan. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Az én exem akkor toppant vissza az életembe, amikor kb az összes barátom nálam volt. Azok, akik engem hónapokig kapartak fel a padlóról, ahova ő küldött.

Azt mondta, rendben vam, szembeszáll velük, igazuk van. Mindenkinek megígérte, hogy soha többet nem fog bántani.

Anyukámmal is találkozott azóta, vele is úgy viselkedett, mintha misem történt volna.

Őt sem szerette már eleve senki.

Tudod mi történt?

3 hónap nem telt el és a padlóra küldött ismét. Beszélgetések meg ígéretek ide vagy oda. Átvert, kihasznált és épp megcsalni készült. Kiraktam és azonnal összejött az utódommal.

Szóval mondhat az exed/barátod akármit, akárkinek. Van néhány ember, aki annyira gátlástalan, hogy semmitől sem sül le a bőr a képéről.

Magaddal b@szol ki, már bocsánat. Csak ismét dühös lettem.

2021. jan. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!