Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el, hogy elfogadják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy elfogadják a szüleim és a barátaim?

Figyelt kérdés

Kétszer is szakítottunk, mert mindkétszer kb basztunk bele mindketten és nem változtattunk a problémákon a kapcsolatba, de most úgy döntöttük, újra próbáljuk... A kapcsolatunkról nem kérek véleményt, meg hogy felmelegítve a töltött káposzta se jó stb. :D

Én mindkét szakításkor nagyon kibuktam, kórházba kerültem, stb... pontosan ezért már mindenki haragszik az exemre vagyis mostmár újra barátom. Megoldás lehet, ha leül beszélgetni a családommal, barátokkal stb, elmagyaráz mindent, bocsánatot kér amiért összetört stb? Mert igazából csak erre tudunk gondolni, amivel kicsit is talán meglehetne őket lágyítani.


2021. jan. 2. 17:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
10-es hiába mondod neki! "Csupán" kétszer juttatta eddig kórházba, egy tünemény aranyos fiú lehet, csak nem érti meg senki.
2021. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Hát nálunk most a legutolsó szakítás óta nagyon kevés idő telt el, de egyébként nyilván benne van ez a veszély is én tisztában vagyok vele. De még mindig nem sikerült magam ősszeszedni, nem tudtam túllépni rajta szóval úgy döntöttem egy utolsó esély jár neki. Tisztában vagyok vele, hogy koppani fogok, de ha bár nagyon kevés olyan példa van hogy jól sül el, sose tudhatni ki tartozik oda. Talán koppanok majd talán nem, majd kiderül :) De azért köszönöm☺️
2021. jan. 2. 19:35
 13/25 A kérdező kommentje:
Egyébként az utolsó valamit nagyon félre értett, egyszer voltam kórházban és akkor sem pontosan miatta, hanem mert nem tudtam elfogadni, hogy elkéne őt veszítenem és kiborultam :D De nyilván tisztába vagyok a dolgokkal, hogy lehet rosszul sül el stb, én döntöttem úgy hogy kap egy utolsó esélyt és nem is ez volt a kérdés :)
2021. jan. 2. 19:37
 14/25 anonim ***** válasza:
81%
Szülj neki egy babót is, azzal simán magadhoz kötheted! ;) ;) ;)
2021. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Az ilyen rosszindulatú emberek mint a 14-es minek válaszol?😅 Mármint én értem, hogy van egy véleményed, hogy ez nem fog működni de nem nem fogok neki gyereket szülni😂 Kap egy utolsó esélyt, hogy bizonyítson, ha azt is elcseszi így járt és kidobom és ezt ő is tudja😄 De a kérdés még mindig nem erről szólt😂
2021. jan. 2. 19:41
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy dobod... utána majd azt a kérdést írod ki, hogy "Már harmadjára szakítottunk, a családom, barátaim és vadidegenek is azt mondják, hogy amúgy ez baromira nem működik, és keressek egy olyan pasit akivel össze is illek, de most hozott virágot, bizos, hogy megváltozott, most már működni fog!!!! Hogy értessem meg a szüleimmel, és a barátaimmal, hogy négyszer egymás után biztos nem tévedhetek???"
2021. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
16-os nyilván te jobban tudod😅 Ennyire buta nem vagyok, nem fogom az időmet pazarolni rá ha most sem bizonyít akármennyire is szeretem. De szerintem ez a téma túl van húzva, nem ez volt a kérdés illetve csak jobban tudom én hogy hogyan állok hozzá😅
2021. jan. 2. 19:51
 18/25 A kérdező kommentje:
Illetve úgy ítélkezik mindenki hogy se a szakítás okát, se a kapcsolatot nem ismerik. De tényleg nem ez a lényeg, az első kettőnek köszönöm eddig ők tényleg a kérdésre válaszoltak😂
2021. jan. 2. 19:52
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Hú, te nagyon megérdemled a sorsodat.
2021. jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Szerintem meg reálisan látom a dolgokat. Szeretem őt, kap egy utolsó esélyt mert ÉN ÚGY LÁTOM HOGY MEGÉRDEMLI, ha elcseszi akkor elvágta magát nálam. Ennyi. De nyilván akkor biztos megérdemlem a sorsom, legyen akkor így én csak a kérdésre szeretnék választ kapni, direkt kihangsúlyoztam hogy nem a kapcsolat kritizálása érdekel😅
2021. jan. 2. 19:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!