Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nagy kérés lenne, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nagy kérés lenne, hogy illatú tusfürdőt és sampont használjatok amit a párotok szeret, illetve ne használjatok olyan parfümöt amit nem?

Figyelt kérdés

Esetemben:


Tisztálkodási szerek: narancs,vanília,kókusz,banán


Parfüm amit ne: Nagyon édes, trópusi illatú, erős parfümök


2021. jan. 3. 19:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%

Számomra nem lenne nagy kérés.

A parfümöt tutira a párommal együtt választanám ki.

Tusfürdőből meg samponból én leginkább a semleges illatúakat preferálom, szóval abba se köthetne bele.


Az egyetlen ami fontos, hogy nem használnék olyan terméket, aminek a szaga nekem nem tetszik, hiába kérne meg rá. Csak olyat, ami mindkettőnknek okés.

2021. jan. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Megvannak a saját dolgaim, amiket szeretek, nem cserélem le.
2021. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Olyat használok, ami nekem tetszik. Max. ha allergiás valamire, azt figyelembe veszem, ennyi.
2021. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%

Parfümöt eleve nem használok.

Tusfürdőből, samponból szívesen választok olyat, ami mind a kettőnknek tetszik. A vanília, kókusz, banán kizárva, utálom a szagát, de a narancsban benne lennék.

2021. jan. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Olyat használok amilyet én akarok. Ezt azért hadd döntsem már el egyedül. Max ha tényleg nagyon irritálja az orrát megfontolom a cserét, de az hogy ö megmondja, mit igen mit nem, kizárt.
2021. jan. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem tetszik neki amiket én használok, az viszonylag hamar kiderül ismerkedésnél, szóval össze sem jönnénk. Majd tetszik másnak.
2021. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Sampont nem az illata alapján választok hanem hogy melyik megfelelő az én hajamnak. A többit elfogadnam.
2021. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%

40 évesen kialakult stílusom van, amin nem óhajtok változtatni.


Bár a megszólítás "lányok" volt, de fele ennyi idősen is ezt írtam volna.

2021. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Sampont nem cserélek, azt nem az illat miatt választjuk. A tusfürdőt olyan rövid ideig érezni, hogy szerintem azon sincs értelme variálni. Ha ragaszkodik hozzá, akkor tusfürdőt választhatunk együtt, de csak olyat, ami nekem is tetszik, és sokkal többet fogom érezni.

Parfümből használok van húszfélét, van amelyikről tudom, hogy nem szereti, azokat olyankor használom, amikor nem vagyunk egymás közelében (ez mondjuk elég ritka :p), de szerencsére olyan rettenetesen nem finnyás. Ha egyszer-egyszer mégis becsúszik egy erősebb illat amikor nem kéne, akkor max szól. Mondjuk sokat már nem tudok tenni, max legközelebb óvatosabb leszek és kevesebbet fújok.

2021. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
*ÉN sokkal többet fogom érezni
2021. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!