Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet narcisztikus ferfival szakítani?

Figyelt kérdés
Szerencsere nem elunk egyutt. Elvarja, hogy minden idom vele toltsem ennek ellenere probalom minimalizalni a talalkozasokat. Sajnos bedoltem a kezdoleges kedveskedesnek, teljesen mas arcat mutatta.... Allando a fizikai, lelki bantamazas, terrorizalas. Sajnos tudja hol lakom es dolgozok. Rendszeresen fenyeget,hogy odajon es bantani fog engem es masokat is. (Ezert az egyert szoktam talalkozni vele) Ideiglenesen "lecsillapitom ezzel". Allando jellegu a zsarolas, fenyegetes. Azt gondolom a rendorseg ezzel semmit sem tudna kezdeni es csak felhergelnem. Mindennek elhord a masik pillanatban pedig "nagyon szerelmes" tobbszor is kertem,hogy vessunk veget ennek, mert nem mukodik.Hogyan lehetne ennek veget vetni,ugy hogy ne akarjon nekem artani?

2021. jan. 3. 20:20
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
93%
Artani mindenkeppen fog akarni neked. Ez kikerulhetetlen. Ha szakitasz vele azt a szemelye elleni tamadasnak fogja venni. Annyit tehetsz hogy baromi hatarozottan lezarod a dolgot es megigered hogy ha a kozeledbe megy akkor a rendorseghez fordulsz. Ez valoszinuleg megfutamitja.
2021. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
80%

"Akkor én most szakítok és le is tiltalak, hogy tudomásul vedd, csá.


Utóirat: a következő hónapokban lesz nálam gázspray és ha nagyon vergődsz rád fogom hívni a rendőrséget, szóval jobban teszed, ha felnőttként kezeled."

2021. jan. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
koszi a gyors valaszokat! Sajnos mar tobbszor probaltam, ha pedig azt mondtam,hogy rendort hivok csak megjobban orjongeni es fenyegetozni kezdett....valamint, hogy "ot nem erdekli".... aztan kitudja, ha valoban ezt a megoldast valasztanam utana mit reagalna.
2021. jan. 3. 20:28
 4/37 anonim ***** válasza:
86%
Nyugi, az esetek 99%-ban csak a szaja nagy az ilyennek
2021. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell neki bejelenteni. Távolságtartást kell kérni, arról majd hivatalos úton tájékoztatják.
2021. jan. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen zárd ki. Tiltsd le mindenhonnan, kérj távoltartásit...Ne szólj neki, és ne figyelmeztesd, mivel pont azért csinálja, mert hatással van rád. Minden kapcsolatot meg kell szakítani vele, hogy esélye se legyen felkeresni. Bizonyítékokat gyártani, és továbbvinni, ha nem áll le. Családtagok is tiltsák le, ismerősökkel is beszélni kell, ha keresne, ne adjanak ki semmilyen információt rólad.
2021. jan. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
89%

Egy kedves nő ismerősöm szólt két férfi barátjanak, akik messzebbről figyelték a randiját a nárcival. Amikor kezdődött az ordibálás, ráncigálás, akkor lefogták az ipsét és hívták a rendőröket. Több gond nem volt vele utána.

Kedves Kérdező, neked vannak férfi barátaid? Akkor hajrá, sok sikert!

2021. jan. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
96%

Az ilyen férgek gyávák, mindig olyan lányokat választanak akik védtelenek vagy kiszolgáltatott helyzetben vannak. Ha kemény ellenállásba ütköznek, eltűnnek.

Tudom, hogy nem könnyű beszélni róla, de én a távolságtartási végzés kikérése mellett keresnék egy megbízható és határozott egyedülálló férfi kollégát, aki az "új barátom" lenne. Hazakísérne, időt töltene veled, stb. Hidd el, sok férfi segítene ha tudná mekkora bajban vagy! A bátyám is segített már egy barátnőmnek megszabadulni a zaklatójától.

2021. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
6%

Sosem értettem az ilyen kérdezőket.


1.: Minek jöttök össze ilyennel?

2.: Ha később derül ki, minek vagytok vele?

3.: Nincs senki (ex, fiútestvér, haver kidobó a konditeremből,kemény portás srác a melóhelyeden,...)aki arcon rúgja?

2021. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
94%

Hat en elkuldtem a fenebe...

Kuzdott fenyegetett kirohogtem es kozoltem vele h ha probalkozik neki lesz baja...

Eltunk 4 honapra, majd ujra hivogatni kezdett. Lattam a letiltott szamok kozott. Allprofik letiltottam azon is, munkahelyem ele ment (mar nem dolgoztam ott volt kollega mondta h keresett)

2honap utan feladta

2021. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!