Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a párom nem kíván amióta petefészek cisztám van?

Figyelt kérdés

Előtte semmi ilyen problémánk nem volt, minden kölcsönös volt. Nagyjából 2 hónapja szenvedek már egy petefészek cisztától, ami már majdnem 5 centis lett a legutóbbi vizsgálatnál. Nem mindig fáj, igényelném időnként az aktust, de így hozzám se ér, mintha félne.

Lehet, hogy műteni kell, és félek, hogy az kisebb hegek után se ő se én nem tudok magamra vonzó nőként tekinteni, mert elhiteti velem, nem kíváncsi rám ruha nélkül, én meg mindent csináljak meg.

Erre mi a megoldás?

Modellkedtem is, elég nagy mellméretem van, így az alakom jelenleg nem lehetne a kifogása

21L



2021. jan. 4. 20:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy simán csak félt, és fél hogy véletlen fájdalmat okoz?
2021. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%

Mert neki a tested csak örömszerzésre van, így, hogy hibás, nem kell neki. Így emberként kell rád gondolni. Ez szomorú.


Sajnálom kérdező, remélem, hamar meggyógyulsz.

2021. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Az orvossal beszéld meg az operációt. Alighanem ajánlani fogja, de ne az én nézetem legyen a döntő. Kolleganőimtől kaptam annak idején információt. Az egyiket megoperálták, utána még szült. A másik már 41 éves volt. Az orvos azt kérdezte tőle, hogy akarnak-e még babát. Nem akartak. Erre azt mondta neki az orvosa, hogy akkor ki kellene vetetni, mert elrákosodhat. A babára pedig azért kérdezett rá, mert csökken a gyerekfogantatás esélye a "megbizgált" egyik petefészek miatt.

Döntsön az orvos és Ti ketten.

2021. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Fél és félt. Mind a kettőtöket megértelek.
2021. jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 noone91 ***** válasza:
96%

Nos, ez ettől komplexebb kérdés. A választ az adja, hogy a barátodnak milyen a habitusa, személyisége mentalitása.


Ha egy csendes, igazi jófiú, akkor ott igen csak valószínű, hogy sajnál vagy félt, így a szexuális vonzalom kikopott belőle, ez átalakult egyfajta törődéssé.


Ha egy arcoskodóbb, rosszfiú jellem, sanszos, hogy nem annyira érdekli az egészségi állapotod, annál inkább nem óhajt már így - tudom butaság - betegen hozzád nyúlni.


Ez csak két szcenárió volt a sok közül, valószínűleg van még több lehetőség is. Meg kellene vele beszélni, lehetőleg minél hamarabb. Sok sikert hozzá.


29F

2021. jan. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
tudod a férfiak elég érdekemberek, amint kiderül, hogy apárjuk vagy a gyerekük beteg, nem bírják feldolgozni és lelépnek. Fordított esetben ez a nőkre nem jellemző. Tudod én is beteg vagyok, de már csak a házasság és gyerek után derült ki. Annyira rohadék volt velem a férjem, hogy el sem hinnétek, olyanokat szólt be hogy majd a gyerekekkel odaköltözünk a szanatóriumba ahova szerinte mennem kéne". ha fáj valami és megkértem hogy kenje be fájdalomcsillapítóval, úgy nyújt hozzám, hogy lökdössött, taszigált közbe és közben azt ordította a "a f.aszomba már, hogy bajod van". Nem hiszitek el, de elvieg egy csendes, rendes, művelt, családcentrikus férfihez mentem hozzá, mégis ez lett belőle. A te barátod is azért nem kíván, mert nem vagy egészséges. ő egy szép modellbarátnőt akart és most már biztos azt gondolja, egy átlagos is jobb, aki egészséges. A férfiaknak csal a külső számít, ez az igazság.
2021. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

Kedves 6-os! Nagyon tévedsz. Személyesen ismertem nem egy férfit, aki évekig nagyon pedánsan ápolta, pelenkázta feleségét, anyukáját. Olyat is ismertem amiről te írsz. De nőkben is.

Most én leszek nagyon beteg. A feleségem biztat. Ha idakerül a sír, hogy netalán nagyon lerobbanok, kíváncsi leszek, hogy mennyire fogja bírni. Eddig biztat. Ami lelkileg nagyon jó. De, még csak az elején járok.

2021. jan. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha idakerül a sor lett volna.
2021. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Odakerül... Lökött ez a telefon
2021. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
azért elég kevés iyeyn férfi van, 100-ból ha egy, nem jut minden nőre.
2021. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!