Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a párom nem kíván amióta petefészek cisztám van?

Figyelt kérdés

Előtte semmi ilyen problémánk nem volt, minden kölcsönös volt. Nagyjából 2 hónapja szenvedek már egy petefészek cisztától, ami már majdnem 5 centis lett a legutóbbi vizsgálatnál. Nem mindig fáj, igényelném időnként az aktust, de így hozzám se ér, mintha félne.

Lehet, hogy műteni kell, és félek, hogy az kisebb hegek után se ő se én nem tudok magamra vonzó nőként tekinteni, mert elhiteti velem, nem kíváncsi rám ruha nélkül, én meg mindent csináljak meg.

Erre mi a megoldás?

Modellkedtem is, elég nagy mellméretem van, így az alakom jelenleg nem lehetne a kifogása

21L



2021. jan. 4. 20:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
94%
Nekem volt cisztám a derekamnál és majdnem befostam a fájdalomtól. Lehet hogy ő se akar fájdalmat okozni neked és hiába próbálná meg, egyszerűen fel se állna a fütykös a szorongástól.
2021. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem normális, de beszélnetek kellene róla! Mint írták több oka lehet a viselkedésének, ne akarj találgatni, kérdezd meg. Folyadékkal teli ciszták sokaknak rendszeresen vannak, menstruációkor ürül, nem is tudja az ember, ha nem abban az időben megy orvoshoz. Sajnos a tied elég nagy, de endoszkóppal csak pöttyök maradnak a hasadon, semmi komoly sebhely, ha műteni kell.
2021. jan. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
2 laparoszkópos műtétem volt, 2 nagyon minimális heg van lent, de ha nem mutatom meg, hogy hol, akkor észre se venné senki, ettől nem kell félni.
2021. jan. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy nem "nem kíván", hanem fél, hogy fájdalmat okoz... Mikor nekem van nőgyógyászati problémám - ritkán -, akkor sem nyúl hozzám a párom.

Szeret, ölel, csókolgat, bújik viszont nem teper le, mert fél, hogy rosszat tesz vele.


És a kedvesedbek igaza van, ha férfi lennék, én is félnék "megdöngetni" a barátnőmet, mikor neki cisztája van, van olyan dolog, amitől fájdalmat okozhatok neki.


A műtét utáni hegek meg... viccelsz, van egy piszok nagy, csúnya heg a combhajlatomban, de a barátom sosem fintorgott miatta vagy bármi. Hozzám tartozik, tudja, miért van ott és hogy nem igazán plasztikázható.

Az aki megundorodna tőled, mert van műtéti heged, jobb is ha megy a büdös fenébe.

2021. jan. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele erről, ő mondta, hogy nem kíván?


Amúgy nekem is volt 5 cm-es petefészek cisztám. Orvos írt fel gyógyszert, és felszívódott. Nekem mondjuk nem okozott fájdalmat, nem jött meg, azért derült ki.

2021. jan. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!