Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm ritkán nézegeti a FB...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm ritkán nézegeti a FB oldalam és mostanában már második alkalommal kezdi ez mondani, hogy mennyire csúnya a lány ismerősöm... szerintetek ez normális így, hogy nem is tudja hogy kicsoda?

Figyelt kérdés

Első alkalommal mondtam, hogy tele van az oldal, hogy pózolnak karácsonyfával meg gyerekkel... Oda jött megnézni volt egy kép egy csajról a párjával és a gyerekével és elkezdte mondani, de csúnya ez a lány, hogy néz ki. Aztán utána kérdezte meg kicsoda mondtam neki, hogy az egyetemről ismerem a lányt. Majd mondta, hogy ez a te gyereked is lehetne és felröhögött.

Kedves aranyos lányról van szó akivel randiztam is csak benne volt egy bonyolult kapcsolatban ezért nem lett belőle semmi csak barátok maradtunk időnként beszélgettünk. Csaj nem modell alkat, de ugyan úgy a barátnőm sem aki időnként furán öltözködik és csodálkozik, hogy nézik az emberek. Mellette nem főz és a házimunkát nem csinálja meg csak havonta kb. Majd nem kicsúszott a számon, hogy vele jobb életem lenne. 28 évesen akarok gyereket csak a lakás nincs meg hozzá még neki megvan és a csajnak a szülei szakácsok így a lány is tud főzni ebben sem kellene félteni.


Pár nappal később volt egy másik lány az is csúnya volt neki ott már nem is válaszoltam neki, hogy ki az a lány csak egy rövid lezártam a beszélgetést.

Felesleges lett volna belemennem, hogy kolisként szexkapcsolatom lett volna és a szüzességét vettem volna el, ha nem több generációs házban lakott volna, ahol mindig ott van valaki...


FB én nem használom csak ara volt míg 4 évig távkapcsolatba voltunk itt tartottuk a kapcsolatot barátnőmmel akivel 1 éve élünk együtt albérletbe.

Benne van egy ilyen rutin, hogy naponta többször belépek átpörgetem mi történt aztán ennyi. Tényleg ilyen 2-3 perc kb. Lehet ez már inkább függőség, de mindegy.



2021. jan. 6. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

A barátnőd nyilván féltékeny ezekre a lányokra. Ezért szidja őket.

És nem ok nélkül féltékeny, róluk szebben beszélsz mint róla.

2021. jan. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
A megnyilvánulásaid és a sztori alapján nem csodálom, hogy féltékeny. Kb nincs ló jó a szamár alapon választottad. Ennek megfelelően írsz róla itt is.
2021. jan. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
te miert is vagy ezzel a lannyal, ha csak szidni tudod? ha nem tetszik es idegsit, nem kell egyutt lenni. meg minek mutogatod neki az exeidet??! te sem vagy egy nagy esz..
2021. jan. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1

Nem hinném, hogy féltékeny egy olyan lány miatt aki kapcsolatban van gyerek is van az ország másik végén van. 4 évig nem zavart, hogy ismerőseim akkor olyan lányok akikkel 6-7 éve nem is beszéltem már?


#2

Ebben a vitába felesleges belemennem...


#3

Nem szidom. Azért mert nem tökéletes? Senki nem tökéletes.

Az hogy nem érdekli a vívat én attól még mondom neki mit ne vegyen fel mert furán fognak rá nézni szerintem ez normális.

Arról meg nem tehet, hogy a szülei nem engedték, hogy házimunkát végezzen a konyhába nem engedték be. Így nehéz egyből ráállni ezt megérte.

2021. jan. 6. 16:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha te úgy gondolod, hogy azzal a családos gyerekes csajjal jobb életed lenne, mint a barátnőddel, akkor nagyon is jogosan féltékeny.

Minek őrizgetsz fbn olyan embereket, akikkel 7 éve egy szót se váltottál?

2021. jan. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tseppkoe ***** válasza:

Az van, hogy nem igazán értünk téged!

Vajon te érted saját magadat?

2021. márc. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyan, mintha magadban tipródnál, kit kéne választanod, de ő mondaná ki, amik a fejedben járnak.
2021. márc. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A barátnőd viselkedése gáz/gyerekes/szánalmas.


Te meg érezhetően nem vagy odáig érte, amitől meg te vagy szánalmas...

2021. márc. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!