Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha nem akar szexeln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem akar szexelni? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Az a szituáció, hogy kb 4 hónapja ismerjük egymást, már az elején is lassan haladtunk, nagyon nehezen közeledett,az első csókot is én kezdeményeztem egy hónap után. Azóta párszor aludtunk együtt nála, jól elvoltunk,de szex nem volt. Azt vettem észre hogy nem nagyon fogdos,nem látott még meztelenül, és nagyon tanácstalan vagyok. Azt viszont élvezi ha én teszek neki dolgokat,mondjuk én vágyom is rá. Elmondása szerint tetszem neki és szépnek talál, de nem akar sietni semmivel... ti mit gondoltok? Ő 23/F én 21/N . (Nem szűz és nem is meleg,volt két elég hosszú kapcsolata előttem)
2021. jan. 6. 15:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Ő ilyen. Kell vagy nem?
2021. jan. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%

Kicsi a farka, ezért be van parázva a dugástól, hogy csalódás lesz neked.

Azt reméli, ha már érzelmileg jobban magához kötött, akkor megértőbb leszel.

2021. jan. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
És... Ha... Esetleg... Ezt tőle kérdeznéd meg és nyíltan, tabuk nélkül megbeszélnétek?
2021. jan. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%
Szóval, együtt sem vagytok? Mert a leírásból kb. annyi jön le, hogy néha elvan veled, te a kedvére teszel és vége. Mert akkor neki ennyi elég (belőled).
2021. jan. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%

Mondd meg neki nyíltan és őszintén, hogy mit akarsz.

Ennyire egyszerű.

2021. jan. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

2-es: láttam már neki,nem kicsit,átlagos teljesen a mérete


3: rákérdeztem és azt mondta nem egy éjszakás kalandot keres,és lépésenként akar haladni,


4: hát igazából programokat csinálunk, sokat vagyunk együtt, igaz még nem mutatott be senkinek,meg nincs kimondva hogy egy pár vagyunk,de olyan(nekem legalábbis)

2021. jan. 6. 16:03
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
És ő is viszonozza a dolgokat, vagy azt sem?
2021. jan. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
7-es, hát az első alkalommal akarta, de én nem engedtem mert zavarban voltam meg olyan nem is tudom,éreztem rajta a zarkozottsagot, azóta nem ajánlotta fel megint,és mást sem csinál velem.
2021. jan. 6. 16:10
 9/24 anonim ***** válasza:
98%
Na várjál, tehát te leszopkodod meg ilyenek, ő meg cserébe semmi, első alkalommal is láttad hogy nem szivesen csinálja neked, és még mindig hagyod hogy ürítsen a szádba?XDDD
2021. jan. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
35%

"Nem szűz és nem is meleg,volt két elég hosszú kapcsolata előttem"


Ő mondta, vagy tudod, hogy volt neki? Ugye tudod, hogy a szűz srácok mindig azt mondják, hog már nem azok.



", hát az első alkalommal akarta, de én nem engedtem mert zavarban voltam meg olyan nem is tudom"


Mert marha tapasztalatlan, és az első alkalommal rádmozdult, azt hitte úgy kell, elküldted, most vár inkább 1000 évet, csak nehogy megint korai legyen

2021. jan. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!