Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hozza fel folyton az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hozza fel folyton az egyik kollégáját a párom? Veletek volt ilyen?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Hova? Randira vagy haza munkából? Picit konkretizálhatnád.
2021. jan. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mármint mikor beszélgetünk akkor van amikor felhozza hogy jaj vele is ezt beszéltük a múltkor stb és már szinte túl sokszor
2021. jan. 6. 17:33
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Ha közvetlen csapattársak akkor szerintem tök érthető, hiszen együtt töltenek napi 8-9 órát, egyértelmű, hogy egy csomó mindenről beszélgetnek.
2021. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Ez semmit nem jelent de te ismered a párod és hallgass a megérzéseidre azok nem hazudnak.
2021. jan. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én értem csak olyan fura, mert van ami a mi jövőnkről szól,pl a gyerekeink neve mi legyen, és akkor jön az h ja az neki is tetszett, én meg csak nézek hogy mi van,de lehet felhozom már mert zavar, csak akkor meg az van hogy féltékeny vagyok de basszus van hogy egy nap 4-5 ször is feljon az illető neve
2021. jan. 6. 17:47
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
én is folyton “Csabizok”, mivel tényleg vele vagyok összezárva minden nap 8 órát vagy többet, így kivel beszélgetnék, kiről lennének infoim....Hidd el, akire féltékeny lehetsz, azt nem emlegeti.
2021. jan. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnyugodtam
2021. jan. 6. 18:02
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Nálunk is tök normális, hogy naponta többször feljön 1-1 kolléga neve, hiszen naphosszat velük beszélgetünk, de ez tök normális. Akkor aggódnék, ha olyan ilyen "bezzeg hol vagy te a Gézához képest" módon jönne fel, de gondolom nem erről van szó.
2021. jan. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Akkor kezdj el aggódni, ha majd nem beszél róla! Konkrétan az volt nálunk az exemmel, hogy egy zenekarban volt dobos. Mindenkiről beszélt, storyzott, leszámítva a gitáros csajt. Ha róla kérdeztem mindig terelte a dolgot, kb mintha nem is érdekelné a csaj... na és mi történt kivel jött össze? Hát a csajjal aki amúgy nem is olyan jó gitáros és hát nem is tudja olyan izé az a csaj...
2021. jan. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!