Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újrakezdtük a barátommal egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdtük a barátommal egy hete a kapcsolatot, de rájöttem hogy én nem vagyok belé szerelmes, minden mozdulata irritál. Mennyire gáz ezt közölni vele hogy nekem mégse megy ez a folytatás?

Figyelt kérdés

Most jöttem rá hogy egyáltalán nem vicces, vagy nem ugyanaz a humorunk. Nagyon irritál.

Mennyire gáz ezt pár nap után közölni vele? ő szerelmes, én meg belementem hogy próbáljuk meg újra


2021. jan. 7. 21:03
 1/10 A kérdező kommentje:
A hangsúly azon van hogy néhány nap elteltével közölni ezt, mikor belementem a folytatásba hogy tiszta lappal kezdünk
2021. jan. 7. 21:05
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az őszinteség sosem gáz. Amik feleslegesen ámítod a másikat az annál inkább.
2021. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy neked ez nem megy és kész. Aztán ennyi.
2021. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami nem megy nem kell erőltetni.

Meg mondod neki h ne haragudj de átgondoltam ezt az egészet es még se szeretném veled folytatni

2021. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, de normálisan. Ne úgy, hogy "irritál minden mozdulatod, bazzeg!" Hanem csak hogy nem vagy belé szerelmes.
2021. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2%
Más ember lettél , már nem érzed azt mint régen, most már komoly és pénzes ember kellene akinek le lehet kölykezni és mellette teluk szép nyaralásokra is. Ennyi!
2021. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp mondd el neki, az még mindig jobb, mint áltatni. De tényleg tapintatosan közöld vele, ahogy már előttem is írták, ne úgy, hogy irritál.
2021. jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy te nagyon szeretted volna, ha ez működik köztetek, de sajnos nem működik. Nem illetek össze, így ne is húzzátok egymás idejét. Aztán persze kívánj sok boldogságot neki, és szeretettel engedjétek el egymást.
2021. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki, de teljesen ki volt akadva hogy akkor mindek kellett újrakezdeni új lappal, ha még mindig nem tudom elengedni a régebbi sérelmeimet.

De vége, megkönnyebbültem

2021. jan. 8. 08:51
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, egy szakítástól ne várd, hogy valaki örül majd neki. De legalább vége.
2021. jan. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!