Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van innen még folytatás es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van innen még folytatás es egy jo párkapcsolat? Hogy érezzem magam kicsit jobban? Én 22/F Ő 21/L

Figyelt kérdés

Baratnőm és én 1,5 éve vagyunk együtt. Februarban kozos megegyezessel osszekoltoztunk a szuleinél. Minden jonak tűnt. De egy hete elkezdett furán viselkedni ahogy a karantén után visszamehetett dolgozni. Mint kiderult ugy érzi tul sok voltam neki az elmult honapokban. Bezarva erezte magát, es már nem érzi azt irántam mint a legelején. Szeret engem, de most egy kis külön toltott időre van szüksége. Tegnap este ott aludtam nála, hétvégére hazautaztam vidékre. Es teljesen jól elvoltunk éjjel szeretkeztunk. Ám jött a reggel és tartotta magát a megbeszeltekhez hogy akkor kicsit legyünk külön.


Tiszteletben tartom amit érez. Es megadom ezt neki,de folyton gyötör belülről az érzés hogy nem akar velem lenni. A szünetekrol pedig sose hallottam még jót.

Szerintetek lehetseges innen megtartani ezt a kapcsolatot. Vagy ez mar remenytelen.

Hogyan erezhetnem magamat kicsit jobban. Mert ettol az érzéstol etvagyam sincs napok óta. Nagyon szeretem őt.



2020. jún. 8. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mást vársz a kapcsolattól te, és mást ő. Sajnos így nem fog működni.
2020. jún. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Őszintén, komolyan elhiszed, hogy egy 19,5 éves lány, le fog majd veled élni egy életet? ne legyél buta!
2020. jún. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Esélyes, hogy nem ő lesz életed párja, de ez csak a korodból adódik.

A kapcsolatotok lehet még jó. A nőknek időnként szükségük van rá, hogy kicsit eltávolodjanak. Érezzék, milyen nélküled.

Adjál neki pár hetet; ha utána visszajön, ezt magától fogja tenni. Ne járj a nyakára, hagyjad békén.


F

2020. jún. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk emiatt ért véget a kapcsolat. Én is már úgy éreztem, hogy a barátom megfolyt a szeretetével, tudom ez jó dolog, de én ilyen téren kicsit különc vagyok. Megbeszéltük, hogy csak a hétvégére (péntek-szombat-vasárnap) menjen mindenki a saját társaságával, mindenki törődjön picit magával, egy kis me time mindenkinek kell, én igényleg is hogy egyedül legyek, ne keressen olyan sűrűn. Már pénteken társjátékos klubba mentünk a barátaimmal és folyton irkált, hogy most mit csinálunk,mit iszunk, ő nem birja ki a hétvégét nélkülem, ne csináljam ez, 15 percenként írt hogy mikor megyek haza. Mikor csak egy társasjáték est volt! Nagyon dühös lettem, hogy ennyire nem veszi figyelembe az érzéseimet, csak egy hétvégét kéne kibirni és ott vettem nagyon észre hogy ez a fiú mennyire rám van akaszkodva, egyedül nem találja magát, a helyét.

Azt tanácsolom, adj neki egy kis időt, esténként ráírhatsz hogy milyen napja volt, de ne vidd túlzásba. Sok volt mindenkinek ez a bezárt időszak, had legyen egy kicsit egyedül vagy a barátaival. Nagyon igaz, hogy időnként a lányoknak szükségük van egy kis elvonulásra. Simán lehet ez még jó :)

25N

2020. jún. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az nem lehetséges, hogy a szülei beszélik le arról, hogy veled tartson?

Nem lehet, hogy a szülei vettek észre valamit...?

2020. jún. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szerelemért felelős hormonok fél-két év alatt lebomlanak. Az első nagy vízválasztó fél, a második másfél éves kor körül szokott eljönni. Emellett még vedd tekintetbe, hogy a koronavírus rengeteg párt cincált szét, akik az összezártság alatt hirtelen, egyszerre ismerték ki a párjuk hibáit, amit mások, akik csak esténként találkoztak egy életen át, csak apránként kezelhető mértékben éltek csak át. Szóval tanulj az esetből és lépj tovább.
2020. jún. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyenlőre adj időt neki és majd ki derül, hogy hiányzol-e neki de te ne keresd tartsd a megállapodásotokhoz magad még ha nehezedre esik is (igaz én ezt a külön élést hülyeségnek tartom vagy megbeszéljük nyíltan a helyzetünket vagy bele szarunk)
2020. jún. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bár ez már egy éves kérdés, lehet azóta megoldódott, vagy szétmentetek, DE! A karantén ideje alatt rengeteg kapcsolat ment tönkre. Köztük az enyém is, ugyan ezzel az indokkal. (Velem szakítottak) Teljesen normális az, ha egy pár nem akar 0-24-ben együtt lenni, de az, hogy ezért haza kell költöznöd, meg szünet.. Úgy nem lehet egy kapcsolatot fenntartani, hogy mindenki random időszakokra hazaköltözik minden egyes alkalommal, ha azt érzik kell egy kis énidő. Most nem mindenki akar gyereket, de ez a legjobb példa, amit írhatok: Tegyük fel, eljuttok odáig, hogy lesz, és akkor ő random fogja magát, ott hagyja a gyereket és téged, és hazaköltözik, vagy neked mondja, hogy menj el x időre és fogd a gyerket is? Vagy csak menj te, a gyerek meg keresi, hogy hol vagy? Mert neki sok a társaságod? Így nem lehet egy kapcsolatot működtetni. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de a párod nem alkalmas egy normális kapcsolatra ezzel a mentalitással. Ha már nem vagytok együtt és újra ilyet tapasztalsz, akkor hagyd a fenébe.
2021. okt. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!