Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés
Volt, hogy valakivel nagyon jó volt a szex, imádtátok, de történt valami, amivel annyira megbántott, hogy utána bárhogy próbáltátok, már egyáltalán nem kívántátok őt szexuálisan? Ez a folyamat valahogy visszafordítható, ha nem megcsalásról van szó?
2021. jan. 7. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Hú volt bizony. Nem akartam látni sem többé. Nálatok mi történt?
2021. jan. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen, igazából én miután úgy tényleg kiábrándultam azt nem tudtam és nem is akartam visszafordítani.
2021. jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fokozatosan történt. Az állandó féltékenykedés piszkàlódás miatt már nem kívàntam. Szakítottam vele. Másnap rájött hogy mit veszít, visszakönyörögte magàt. Azóta megint jó a szex hogy nincs féltékenysèg.
2021. jan. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Nekem volt egy völegènyem, szerettem, - a szex is jó volt vele! Mindenben kereste a kedvemet mivel tud örömöt szerezni nekem. De sajnos annyira fèltèkeny volt rám, hogy egy idô után el kezdet veregetni, egyre rosszabb lett az egèsz ès kènytelen voltam pontott tenni a kapcsolatunkra, vissza adtam a gyürüt is. Sokàig mászkált utánnam, de ilyen fèrfival nem tudtam tovább elkepzelni az èletemet.
2021. jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz mint az utolsonal. Raadasul a gyerekem apjarol volt szo.🤦‍♀️
2021. jan. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt és nálam tuti nem visszafordítható.
2021. jan. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6 vagyok, privátra: kapcsolatba való belekényelmesedés, majdnem 0 kommunikáció, "jólvanazúgy", eligénytelenedés, szerinte megcsaltam (húzós időszak után aludtam végre egy nagyot :D). Kb. ezek voltak.
2021. jan. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!