Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes beléd a párod, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes beléd a párod, vagy simán szeret?

Figyelt kérdés
Akinek nincs kapcsolata, az ne szavazzon!

2021. jan. 8. 12:11
A kérdező szavazást indított:
Szerelmes belém
Csak szeret
43 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Tudja a franc. Nem látok a fejébe.
2021. jan. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem kérdezted? Nem szoktatok az érzéseitekről beszélni? Zavarna, ha nem lenne szerelmes beléd?
2021. jan. 8. 12:36
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Ő szerelmes belém elvileg (bár én kizártnak tartom) én csak szimplán szeretem. Már amikor 🙃
2021. jan. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Mi néha (főleg mikor picit iszogatunk barátokkal és utána hazaérünk becsiccsentve) szoktunk beszélgetni az érzéseinkről. Én sokkal nyálasabb, romantikusabb típus vagyok mint ő, tehát én nagyon szeretem mikor az alkohol hatására oldódnak a gátlásai és mer nyíltabban beszélni erről, mert amúgy meg elég nehézkesen megy neki.

Ő azt mondta, hogy szeret engem, mindennél jobban. Ez nem tudja, hogy szerelem, vagy simán szeretet, de az biztos, hogy a kezdeti lángoló energikus megőrülés egymásért az elmúlt és a helyére lépett ez a laza, nyugodtabb, de biztonságosabb szeretet amit érez irántam.

Nyilván imádtam a kapcsolatunk elejét, amikor annyira oda volt értem, de az valóban hosszútávon sok lenne. Szerintem sokkal kellemesebb érzés ez ami most van, hogy mikor jövök haza, akkor nem azt érzem, hogy fú de leteperném és mennyire hiányzott, hanem ehelyett várom, hogy lássam, hozzá bújjak és elmeséljük a napunkat.


Hogy pontosan mit jelent szerelmesnek lenni, fogalmam sincs. De nekem ez az álláspontom, hogy nálunk az első ~1 évben szerelem volt, azóta pedig sokkal mélyebb szeretet.


3 éve együtt, 22N-24F

2021. jan. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Szerelem az egy futó fellángolás, de ki, ki újulhat alkohol vagy romantikus vagy krízis helyzet miatt, de ilyet érezni éveken át, folyamatosan, szerencsés aki így lenne vele.
2021. jan. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
A fene se tudja, én nem vagyok az, nem is voltam soha és nem hiszem, hogy így 8 év után ez változna
2021. jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Mi mélyen szeretjük és tiszteljük egymást a férjemmel. Szerinte én "fenséges" vagyok mint egy macska, titokzatos, izgalmas akivel jól el lehet beszélgetni bármiről és csodálkozik hogy mit keresek mellette.

Én egy fantasztikus, kedves, megértő és támogató férfit kaptam az élettől akinek jó a humora és a rosszindulatot hírből se ismeri.

Ha döntenem kellene hogy melyikünk maradjon életben gondolkodás nélkül dobnám oda a saját életem azért, hogy ő tovább élhessen.

25 éve szeretjük egymást.

2021. jan. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Tudja a franc 😃 én sem tudom, hogy az e vagyok. Nagyon szeretem az tény, nála jobban nem hiszem, hogy passzolna e valaki hozzám. Őrűlten szerelmesek voltunk az elején az tuti, de ha évek óta együtt élsz valakivel azért az egész más lesz. Egy biztos, amikor megszületett az első gyerekünk onnantól fogva mégerősebb lett a kapcsolatunk.
2021. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

En nem voltam szerelmes, o pedig remelem, hogy nem az. Azonnal szerettem, es akkor talalkoztunk, mikor mar sokszorosan ossze volt torve a szivem. Azt ereztem, ezer eve ismerem. Izgalom nem, de vegtelen nyugalom fogott el.

Vegzetes kombinacio ez is, mikor tizenev utan feltamad a vagy a szerelem utan. De elotte a szerelem sose mukodott. Vele pedig tizeniksz eve jo.

Van a valas, van a megcsalas es van a boldogtalan lemondas. Ezekbol valasztunk.

2021. jan. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
24%
Mindenek a vége a csalódás, barátok, szerelem ki tudja, talán egyedül az Istennel történő végső találkozás lesz örömteli
2021. jan. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!